קייטרינג חלבי כשר למהדרין – כל היתרונות

האוכל באירוע זה החלק המרכזי. כולנו יודעים כי לפני הכול ואחרי הכול זה מה שמרכיב את המרכז של האירוע ואת זה מחפשים כל האורחים. אם האוכל לא יהיה מוצלח הרי לא משנה כמה נשקיע באולם ובעיצוב שלו, לא משנה כמה נדאג לתוכנית ואיך נתלבש באירוע. האוכל חייב להיות טעים והאורחים אמורים ליהנות ממנו.

אז אנחנו כאן על מנת לשנות לכם במעט את קו המחשבה בכל מה שקשור לאוכל לאירועים.

מה אוכלים באירוע?

מה עולה לכם בראש כאשר אנחנו מדברים על אוכל לאירוע? בדרך כלל זה ארוחה בשרית טובה ועשירה. ארוחה מלאה, כבדה ומכובדת באופן מיוחד. אז נכון שזה מה שהיה מקובל עד היום וזה מה שאנחנו רגילים לקבל על פי רוב באירועים. אך מי שמחפש להתחדש ולשנות יכול בהחלט למצוא מענה בדמות המנות החלביות כפי שמציעים אצל הולי בייגל ירושלים. הארוחה החלבית עשויה להיות הרבה יותר מוצלחת וגם הרבה יותר טעימה מכמה וכמה בחינות. אם רק נעשה את הסוויץ' הזה בראש ונחליט שאנחנו הולכים על זה.

למה כדאי להגיש אוכל חלבי באירוע?

  • אוכל חלבי הוא אוכל טעים – אז נכון שאוכל בשרי נחשב לאוכל הכי מוכבד והכי יוקרתי. אך האמת היא שהאוכל החלבי הוא אוכל שיכול במקרים רבים להיות אוכל הרבה יותר טעים ומיוחד. המנות החלביות עשויות להיות עשירות מאוד ומלאות בטעם כאשר רק יודעים לבחור במנות המתאימות.
  • אוכל חלבי הוא אוכל יותר קליל – האוכל החלב הוא אוכל הרבה יותר קליל מהאוכל הבשרי. הוא יותר נעים וקל לעיכול והוא לא מכביד כל כך על כל המערכת כמו האוכל הבשרי הכבד.
  • אוכל חלבי הוא הרבה יותר מגוון – במנות הבשריות עם כל הכבוד להן אין בהן כל כך הרבה אפשרויות לגיוון. במנות החלביות יש הרבה מאוד סגנונות וסוגים. יש את המנות המתוקות ויש את המנות המלוחות. יש מרקים טובים ויש עוגות גבינה מעולות. אגף הקינוחים הוא גם כן אגף רחב שמכיל אינספור מנות מסוגים שונים, במרקמים מגוונים ובשלל צבעים.

שווה להגיש אוכל כזה באירוע. כולם ייהנו ויהיו מרוצים.

להזמנת קייטרינג חלבי כשר למהדרין לחצו על הקישור https://www.holybagel-bdz.co.il/Catering