מאוורר תקרה למטבח – האם זה יעיל

המטבח שלנו הוא אחד מהמקומות שבו אנחנו נמצאים רוב שעות היום. בין אם אנחנו בשלנים גדולים או לא, נראה שלפחות עשר פעמים ביום אנחנו נמצאים במטבח והאוויר שיהיה בו צריך להיות הכי נוח וטוב לגוף שלנו. אז איך עושים את זה?

מאוורר תקרה למטבח – האם זה יעיל |

מאוורר תקרה למטבח הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים לחדר הקטן הזה בבית שלנו. מאוורר תקרה מווסט את האוויר הלא טוב שנמצא במטבח ופורס אותו לכל אורך החדר. 

האוויר שיוצא ממאוורר תקרה טוב הרבה יותר מאשר אוויר של מזגן שרק מוציא אנרגיה ולא באמת מווסט את האוויר במטבח.

סוגי מאווררי תקרה 

מאווררי התקרה נהנים מקאמבק גדול בבתים יוקרתיים. הדגמים של ימינו הם מסוגננים ומושכים, וכוללים חומרים אופנתיים כמו ניקל מלוטש ועץ אקזוטי.

בבחירת מאווררי תקרה למטבח באתר אמפראל, יש להעריך את גודל המנוע ואת גובה הצליל, שקובעים את מהירות המאוורר. מאווררי תקרה רבים ואיכותיים יותר כוללים אפשרויות למגוון גימורים וערכות תאורה, יחד עם שלט רחוק.

חיסכון באנרגיה 

מאווררי תקרה יכולים לעזור בהורדת החשבון החשמלי בעד 30 עד 40 אחוז. בעוד שמאוורר תקרה, למעשה, לא מוריד את הטמפרטורה של החדר, הטיוטה גורמת לחדר להרגיש קריר יותר – מה שמאפשר לכם להעלות את התרמוסטט ולהרגיש בנוח לא פחות. 

טיפ לעיצוב 

מאווררים בעלי דירוג אנרגיה של 5 כוכבים, יעילים ב – 60 אחוזים מיחידות מאווררים ותאורה קונבנציונליות, ומציעים חיסכון באנרגיה נוספת. 

מאווררי תקרה הם אביזר מונע בסגנון מאווררי תקרה זמינים במגוון גדלים, סגנונות וגימורים המשלימים את סגנון הפנים הייחודי שלכם. בחרו את מאוורר התקרה המתאים ביותר לעיצוב החדר בו הוא ימוקם, גם אם מדובר על מאוורר תקרה לגינה או למרפסת.