מתי נדע שאנחנו צריכים מדרסים

הרבה פעמים אנשים חושבים כי מדרסים כמו אלה הם דבר שרלבנטי אך ורק לאנשים מבוגרים ועם בעיות מיוחדות, אולם מדרסים הם כאלה שמותאמים עבור מספר רב של סיטואציות פיזיות.

סובלים מכאבים ברגליים

הסממן הכי טוב לכך שאולי אדם יצא נשכר מהתאמה של זוג מדרסים עבור כפות הרגליים שלו היא על ידי העובדה המאוד ברורה הזו שמראה כי הוא סובל מכאבים ברגליים כל הזמן. הכאבים הם לא בהכרח כאלה שמשויכים בלבד אל אזור כך הרגל, כי אם גם אל כל אורך הרגל עם כאבים שמועברים הלאה בשל אותה בעיה שאותה ניתן לפתור על ידי הצבה של מדרס בנעל.

כפות רגליים דיפורמטיביות

ישנם אנשים אשר להם יש כפות רגליים שאינן מגיעות במבנה ה״רגיל״. כל שוני באיך שהרגל הזו נראית מביא גם אל שוני באיך שהשימוש ברגל הזו מביא אל אותו האדם שנושא אותה. יכול להיות כי מדובר במצב של פלטפוס, במצב של קשתית או בכל מצב אחר שנוצר שלא כתוצאה מפגם מולד או דבר שנוצר בכך הרגל עם הזמן, כמ7 מצבים של תאונה. הצבה של מדרסים נועדה ליצור מדרס רגל הרבה יותר נכון מבחינת הרגל וכל מה שהיא יוצרת ליתר הגוף כאשר היא בנויה נכונה, הקליקו למידע נוסף.

הבדלים בין כפות הרגליים

זה נכון כי באופן די בסיסי לכל אדם אין כך רגל אחת דומה בצורה מדויקת אל כך הרגל השנייה, אולם, עדיין ההבדלים הללו לא אמורים ליצור הפרעה בתפקוד הפיזי של האדם. ברגע בו ההבדל בין שתי כפות הרגליים יוצר עומס במנח לא נכון עם יציבה לא טובה, הבעיות לא מאחרות לאחר בהמשך לאותו אדם. הצבה של מדרס ניעדה לסגור את הפערים ואת ההבדלים הללו ככל שרק אפשר בסיוע של מדרס.

ספורטאים

אם אתם אנשים אשר עסקים בספורט על כל סוגיו באופן מאמץ, הדבר בהחלט יכול ליצור מאמץ יתר רק בשל העובדה כי לכף הרגל אין תמיכה מספקת ונכונה. הצבה של מדרס לא פעם מסייעת עבור אנשים שעוסקים בפעילות ספורטיבית, בעיקר עבור אלה שבכל יום מבצעים אימונים למשך של זמן רב.