באילו מצבים כדאי להשתמש בשירותי גרירה פרטיים?

יש כמה מצבים שבהם נצטרך להשתמש בשירותי גרירה פרטיים. יש אלטרנטיבות לכל דבר אבל כאשר מדובר בשירותי גרירה, אנחנו ממליצים על האפשרות הבטוחה יותר. אז כיצד זה יקרה? בואו נבחון את הדברים.

 באילו מצבים כדאי להשתמש בשירותי גרירה פרטיים? |

רכב תקוע, מצבר גמור, מיכל דלק שמתרוקן או סתם אם אין לכם אוויר בגלגלים, יש לנו כמה דברים חשובים לומר לכם על כל אלה. כאשר רכב נמצא לא תקין באמצע הדרך או בחניון הפרטי שלכם, חשוב שתבחרו בשירות גרירה שגם יוכל לתת לכם פתרונות מעשיים במקום.

נתקעתם עם הרכב? חכו לעזרה של גרר |

אם אתם תקועים באמצע כביש סואן, אז יש סיכויים שרכבי סיור עלולים להיות בקרבת מקום. זה אידיאלי לחכות לרכבי סיור שיגיעו לעזרתכם. 

קצין סיור יהיה האדם הנכון שיוכל להציע לכם עזרה דחופה בתנאים אלה. אתם יכולים גם לחפש מכונאי נייד או אנשי מקצוע אחרים שיכולים לעזור לכם כמו למשל גרריסט מהיר ונוח למשימה.

אבטחו את הרכב שלכם |

השלב הבא, הוא לנסות ולשלוח הודעה לנהגים אחרים שחולפים ליד הרכב שלכם. ניתן לעשות זאת על ידי תליית בד אדום או לבן מחוץ לחלון מושב הנהג. התראה כזו, יכולה גם להיות ההודעה הטובה ביותר עבור נהגים אחרים. 

התקשרו לעזרה באופן מיידי |

אם הרכב שלכם שבק חיים באמצע הדרך, עליכם לנסות להשיג עזרה בהקדם האפשרי. אם אתם נושאים את הטלפון הנייד שלכם, נסו ליצור קשר עם המכונאי הטוב ביותר שלכם או עם שירות סיור. אם אין לכם את הטלפון, נסו להגיע למקום שממנו תוכלו למצוא את הדרך ליצור קשר עם גרר.

אולי יעניין אותך גם שירותי גרירה בתל אביב