באיזה מקרים מומלץ להשתמש במסיכה לשיער?

מסכות לשיער הן דרך מצוינת לנקות את הקרקפת ולהוסיף לחות, ברק ורכות. סוגי מסיכות כאלו גם עוזרות להשיג שיער בריא יותר על ידי הסרת רעלים סביבתיים שעלולים להיות על הקרקפת שלך. גברים ושים שסובלים משיער יבש או פגום נעזרים במסיכה לשיער, כיוון שזו דרך מצוינת להחזיר את הבריאות והברק של השיער שלהם. ישנם סוגים רבים ושונים של מסכות שתוכלו להשתמש בהן למטרות שונות כגון תיקון שיער פגום, החלקת שיער מקורזל, היפטרות מקשקשים ובעיות קרקפת ושיער אחרות.

סוגים של מסיכה לשיער

  • מסיכה לניקוי עמוק – מוצר שנועד לטיפוח וסידור השיער, אך גם לניקוי יסודי ועמוק של שורשי השיער וכל אזור הקרקפת, במיוחד כשקיימת בעיה של קשקשים.
  • מסכה להגנה על צבע – מסיכה לשיער שנעזרים בה אנשים שצבעו את השיער שלהם לאחרונה וצריכים להוסיף קצת צבע בחזרה לקווצות שלהם.
  • מסכת לחות לשיער – זוהי מסיכה שמשתמשים בה לעתים קרובות אנשים שיש להם שיער יבש או פגום כדרך להחזרת הלחות והברק הטבעי לשיער.
  • מסכה לצמיחת שיער – מסיכה לשיער המזינה את השיער מהשורש, ומיועדת בעיקר לשעיר דליל או כזה הנוטה לנשירה  כדי לעודד צמיחה של שיער בריא וחזק.

מתי כדאי להשתמש במסכות לשיער?

מסכה לשיער היא חומר שמורחים על השיער על מנת להעניק לו לחות, ניקיון וטיפוח. ישנן מסכות לשיער שעשויות מחומרים טבעיים בלבד כגון דבש, חלב או ביצים וכאלו שעשויות מחומרים אחרים שאינם מזיקים לשערות. מסכות שיער ידועות גם כסוג של מרכך, המשמשות לסוגי שיער שונים. יש אנשים שמשתמשים בהם לשיער יבש או פגום בעוד שאחרים משתמשים בהם על השיער שלהם כדי להיפטר מקרזול, חשמל סטטי ושיער לא מסודר.

קנו מוצרים לשיער>>>