באיזה מקרים אפשר להגיש תביעת לשון הרע?

אנחנו חיים בעידן שונה לגמרי מכפי שחיינו עד לפני שנים לא רבות. כיום אנחנו חשופים להרבה מאוד מידע וכמעט על כל אדם שאנחנו רק רוצים, נוכל למצוא הרבה מאוד פרטים ומידע אישי. הדבר נובע מהתפתחות המואצת ואפילו המטורפת של כל המדיה שיש לנו היום כאשר לא פעם גם אדם שרוצה לשמור על הפרטיות שלו ועל האינטימיות שלו מוצא את עצמו מהר מאוד כאשר הכביסה המלוכלכת שלו מתנוססת בראש כל חוצות.

האפשרות שיש היום לכל אוחז במקלדת, להפיץ לשון הרע ולעשות שיימינג בכל מי שלא מוצא חן בעיניו היא בעוכרינו ממש. רבים חללים כבר נפלו בעקבות האפשרויות הללו.

אז אם גם אתם מצאתם את עצמכם מוכפשים עם שיימינג ושם רע שיצא עליכם, אתם ממש לא צריכים לשתוק.

מחפשים עורך דין בירושלים? צרו קשר >>>

תובעים את המכפיש

גם אם יש דברים של ממש בהכפשןת שיצאו נגדכם וגם אם נראה לכם שאולי הדברים יישכחו והציבור יירגע ולא יזכור את הדברים, זה ממש לא אומר שאתם אמורים לוותר או לשכוח מהסיפור. יש בהחלט מה לעשות במצבים כאלה אשר בהם יצא עליכם לשון הרע ואנישם כאלה או אחרים הוציאו עליכם שם רע.

פונים אל עורך דין

הדרך הכי טובה להגיע למיצוי הדין עם זה שהוציא את דיבתכם רעה עוברת דרך עורך דין שמציע את שירותיו בייחוד בתחום הספציפי הזה. אם גם אתם חווים מסע כזה של שיימינג ושל לשון הרע, אל תהססו ואל תתלבטו. גשו מיד אל עורך דין להקשת תביעת לשון הרע והתייעצו עמו. שמעו ממנו מה בעצם תוכלו להרוויח מכל הסיפור ולאן כל זה יוביל אתכם בסופו של דבר.

שימו לב ואל תתבלבלו. כי השם שלכם חשוב יותר מכל דבר אחר.