צימרים בצפון – כמה זה באמת עולה?

אזור הצפון מלא בצימרים שנועדו לתת פתרון לנופשים הרבים שמגיעים בעיקר בסופי שבוע וחגים כדי ליהנות מיופיו ומנופים ירוקים בגליל המערבי, התחתון והעליון, וכן ברמת הגולן. תעשיית הצימרים משגשגת במקומות בהם אין בתי מלון גדולים של מאות חדרים, והם משתלבים בסביבה הירוקה.

לילה או יותר בצימר בצפון הינם הכרח עבור נופשים אשר מגיעים מהדרום או מהמרכז וגם מחלק מאזור הגליל (תלוי במרחק בין מקום מגוריהם ליעד). לילה בצימר חוסך נסיעה ארוכה הביתה בשעת לילה מאוחרת ומאפשר מנוחה לקראת היום הבא. כמו כן צימרים כוללים חדרים וגם תוספות ופינוקים כמו ג'קוזי וחצרות מטופחות ולא רק מיטות להניח עליהן את הראש. 

מה לקחת בחשבון בבחירת צימר?

מציאת צימרים בצפון נחשבת לקלה במיוחד באמצעות אתרי ייעודיים שעוסקים בכך, אבל לפני שבורים בהצעה המשתלמת ביותר – כדאי להביא בחשבון מספר שיקולים. לפני הטיול אנו חושבים על לו"ז ויעדים וחשוב שהצימר יהיה על הדרך ולא במקום מרוחק, כדי שלא ניתקע בפקקים ונישא בעלויות גבוהות של דלק.

מומלץ לבקר בפורטל הצימרים של צימרטופ מאפשר לכם למצוא את הצימר המושלם עבורכם.

קריטריונים נוספים יהיו גודל החדר, היתר כניסה לבעלי חיים (אם יש לנו כלב או חתול ואנו מעוניינים לצרפם) וכמובן גם רמת החדר, תוספת ספא וג'קוזי וכמות המיטות. בגלל הביקוש הגבוה וההיצע המוגבל, עלינו לשים לב לכך שבחלק מהצימרים מדובר באישור מיידי ובחלקם תיכנסו לרשימת המתנה וכך יתכן שתיאלצו לוותר על השהות בו בשל תפוסת יתר. זוגות שמגיעים לצימרים יעדיפו ברוב המקרים שהוא לא יהיה מיעוד לילדים והשקט יישמר בו, ולכן יש להגדיר זאת מראש בחיפוש.

חשוב להשוות מחירים!

אחרי שקיבלתם החלטה לגבי כל הפרמטרים רמת האביזרים והמיקום תצטרכו להשוות בין מחירים שמסתכמים ברוב המקרים ב-50 ש"ח ומעלה ללילה לזוג. ניתן גם לחפש לפי "מחיר נמוך" וכך לקבל הצעות זולות יחסית. טווח המחירים תלוי גם בתוספת בריכה ולילה עשוי להגיע למחירים של 1500 ש"ח ומעלה לזוג. כמו כן, מטבע הדברים צימרים יוקרתיים צפויים לעלות יותר. אתר חיפוש אפקטיבי ימצא לכם במהירות את כל האפשרויות אשר עונות על ההגדרות שלכם וישלח התראות אם מתפנה מקום במחיר מציאה. לכן שווה לעקוב גם אחרי הצעות של רגע אחרון.