איך כותבים ספר 5 טיפים בנושא

תהליך כתיבת ספר אינו קל ודורש הרבה עבודה קשה. זה גם דורש הרבה זמן ומאמץ מתמשכים. יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון בזמן כתיבת הספר. המחבר צריך להיות סבלני, להיות בעל נחישות רבה, ולהיות בעל שאיפה לכתוב את הספר מלכתחילה. הטיפים הבאים יוכלו לעזור. 

אם אתה חושב לכתוב ספר, הנה חמישה טיפים שיעזרו לך להתחיל.

  1. כתוב קווי מתאר קצרים של רעיון הספר שלך ולאחר מכן ערוך סיעור מוחות על הנושאים השונים שאתה יכול לכתוב עליהם. כמו:  גיבורי הספר שלך, הגדרה, פיתוח העלילה, דעה על מעשיו, מניעיו ומחשבותיו של הגיבור לאורך הסיפור. הבהר לעצמך נושאים שיחקרו בספר שלך.
  2. גלה איזה סוג של מידע הקהל שלך רוצה לדעת וצור רשימה של פרקים פוטנציאליים לספר שלך שיכולים לענות על שאלות אלה. זה יכול להיות איך להכין פאי אוכמניות. הזמן הטוב ביותר לשתול ירקות אביב. ההיסטוריה של ציור בסגנון זה או אחר.
  3. הגדר ציר זמן לכתיבה, כולל מתי תתחיל, כמה זמן ייקח לסיום ומתי תקדם את הספר שלך לציבור.

ציר הזמן לכתיבת ספר שונה עבור כל אחד. חלקם עשויים להתחיל בהקדם האפשרי ולכתוב במשך כמה שעות בכל יום, בעוד שאחרים עשויים להתחיל לאחר שנים של מסירות ולפרסם את יצירת המופת שלהם רק לאחר שנים רבות של עבודה קשה. לא משנה איך יראה ציר הזמן שלכם, חשוב להגדיר יעדים כדי שתוכלו לשמור על מוטיבציה בטווח הארוך.

  1. צור מתווה לכל פרק לפי סדר הכתיבה שלו כדי שיהיה קל לעקוב אחר מה שכבר כתבת ומה עוד נותר לעשות.
  2. אל תאבד את הסדר ושלוט בהכל, החל מרעיונות לכותרות

עם כל כך הרבה רעיונות וכותרות שמסתובבים, זה יכול להיות קשה לעקוב אחר מה שאתה עובד עליו. הטיפים הפשוטים האלה יעזרו לך לזכור את הרעיונות שלך ויעזרו להפוך אותם לתחרותיים יותר.

לפרטים על סדנת כתיבה יוצרת והרשמה >>>