חולצות בית ספר – איך לחסוך את קניית חולצות בי"ס?

עונת החזרה ללימודים גוררת אותנו, ההורים, לים של הוצאות כספיות. אנחנו קונים תיקים וקלמרים, מחברות ומכשירי כתיבה, ספרי לימוד וחוברות, וגם חולצות תלבושת. הדרישה הכללית במרבית בתי הספר והתיכונית בארץ היא להופיע בבית הספר עם חולצת תלבושת שעליה מופיע סמל בית הספר. מדובר בדרישה מובנת ונכונה, אבל יחד עם זאת זה לא פעם מעצבן ומטריד. כי אם לילד יש כמות מספקת של חולצות ללא סמל, למה לנו לשלם על חולצות נוספות? אם לילד יש מספיק קפוצ'ונים, למה לנו לקנות לו נוספים רק כדי שהם יכילו לוגו של בית הספר? סמל לבית הספר זה חשוב אך אפשר לחסוך.

הפתרון שיניח את דעת כולם

הפתרון המוצע הוא נפלא. הוא מאפשר לנו לענות על הכללים של בית הספר וזאת בלי לשלם כסף על רכישות מיותרות של חולצות בית ספר. על מה מדובר? מדובר בפתרון גאוני שמאפשר לנו להתאים את החולצה הקיימת לדרישות בית הספר. כך שאותה חולצה תוכל לשמש אותנו בשעות הבוקר כחולצת תלבושת עם סמל לכל דבר, ואילו אחר הצהריים תהיה החולצה חלקה וללא כל סמל. וזאת באמצעות לוגו דביק. הפתרון הוא מדבקה מיוחדת אשר מצמידים אותה למקום המתאים על החולצה. הלוגו נשאר שם דבוק היטב, עד שאנחנו נחליט להסיר אותו בעת הצורך.

עלות של מדבקות מול עלות של חולצות

אמנם המדבקות הללו כמובן עולות כסף. צריך להזמין את המדבקות עם הלוגו של בית הספר של התלמיד, לוודא כי מדבור על מדבקות עמידות ואיכותיות שתחזקנה מעמד על החולצה עד שנחליט להסיר אותן, וכמובן – שהמראה יהיה נאה ולא יהיה בולט לעין שמדובר על מדבקה. אבל העלות של המדבקות הללו חוסכת לכם רכישה של חולצות מיוחדות לבית הספר. כך יוכל התלמיד לעשות שימוש באותן חולצות שמשמשות אותו ביום יום גם בבית הספר. הוא ייהנה משימוש מועיל ונוח במדבקות שמאפשרות לו ללבוש חולצה אחת בבוקר ולהישאר אתה עד הלילה. אין צורך להחליף חולצות ולהצטייד בכמות כפולה של פריטי לבוש. הלוגו הדביק מאפשר לנו להתאים את החולצות הקיימות שלנו לדרישות בית הספר.