צומות מים

איך להפחית סיכונים במהלך צומות מים?

כיום כל ילד יודע עד כמה חשוב לשתות מים במידה מספקת. ובצדק, מים מספקים לנו שפע של יתרונות בריאותיים, הן עבור הגוף והן עבור הנפש שלנו, כגון יותר אנרגיה, מיקוד חד ופעילות יעילה יותר של מערכת העיכול.

במאמר קצר זה אנחנו רוצים לספר לכם איך אתם יכולים לקחת את כל היתרונות האלה צעד אחד קדימה, באמצעות צומות מים.

צומות מים – למה זה טוב?

  • כדי לנקות את הגוף מרעלים – בדרך כלל צומות מים מהווים את הדרך היעילה והמהירה ביותר לאפשר לגוף להתנקות מכל הרעלים שהוא צבר לאורך השנים. יש אפילו שמחשיבים את הדרך הזאת בתור הדרך היחידה לנקות את הגוף ולחזור למצב של איזון.
  • ירידה במשקל – לאחר שהגוף מסיים לכלות את כל הקלוריות העודפות, הוא מתחיל לשרוף שומן. ובאופן טבעי, כאשר הגוף שורף שומן, יורדים במשקל. יש לציין כי צומות מים אינם מיועדים למטרת ירידה במשקל, אך זה משהו שקורה באופן טבעי כחלק מתהליך סילוק הרעלים מהגוף.

צומות מים – לאילו סכנות פוטנציאליות כדי לשים לב?

למרות שזה נשמע מעט מוזר, האמת היא שצום מים יכול לגרום לכם להתייבשות.

הסיבה לכך היא מפני שבין עשרים לשלושים אחוז מסך כול המים שאנחנו צורכים מגיע מהמזונות שאנחנו אוכלים. פירוש הדבר שאם אדם שותה מים בכמות הרגילה אך לא אוכל מזון, ייתכן שהוא לא יצרוך מספיק מים. לכן חשוב כמובן לבצע צום תחת השגחה, ולהקפיד על צריכת נוזלים מספקת.

בנוסף על כך, יש מצבים בריאותיים אשר לסובלים מהם לא מומלץ לבצע צומות מים, מפני שהם עלולים לגרום להחמרה במצבם.

לדוגמא, אנשים עם סוכרת מסוג 1 ו-2 עלולים לסבול מהחמרה במצבם בעקבות צום מים.

בנוסף, צומות מים עלולים להיות מסוכנים עבור אנשים עם עבר של הפרעות אכילה, לכן יש להקפיד על ליווי צמוד של איש מקצוע.

אולי יעניין אותך גם לימודי תזונה

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים ם

אולי יעניין אתכם?

Main
jones

לא יודע מה לקנות לאישה שלך? אספנו כמה מתנות מדליקות שיפתרו לך את הבעיה

אחת הבעיות הנפוצות בעבור גברים היא להחליט איזו מתנה לקנות לאישה. זה לא משנה אם מדובר על יום האהבה, יום הנישואין או יום הולדת. כמעט תמיד גברים מתקשים להחליט במה לבחור ולהבין איזה מתנות לאישה כדאי לרכוש.  

קרא עוד »
Main
jones

צו פתיחת הליכים – למי זה נוגע וממה יש להזהר

מצב של צו פתיחת הליכים יהיה רלוונטי עבור אנשים שהבקשה שלהם לחדלות פרעון התקבלה. בסיטואציה הזו צפוי להיקבע גובה החזר חודשי וזאת בכדי לסיים עם החובות של החייב ולעשות זאת בצורה כזו שתאפשר לו לפתוח דף חדש. בכל

קרא עוד »
Main
jones

10 רעיונות מדליקים לצילומים ביום החתונה

צילומים ביום החתונה הם מזכרות חשובות ויקרות מיום האירוע. אבל כדי שיהיו לכם צילומים מרגשים באמת, כדאי לחשוב איך יוצרים סשן צילומים מקורי, שיהיה רק שלכם. אז קבלו 10 רעיונות שיעזרו לכם ליצור אלבום תמונות מיוחד ליום החתונה.

קרא עוד »
גריל גז
Main
jones

איך לבחור גריל

המאמר באדיבות  ארגמן4יו אתם מחפשים את הדרך שתהפוך את המרפסת שלכם לחלק אינטגרלי מהבית? נמאס לכם מהעובדה שאתם לא מנצלים אותה כמו שצריך? רוצים להוסיף עוד אופציות מבחינה קולינרית לארוחות המשפחתיות שלכם? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים

קרא עוד »
קרטון גלי
Main
jones

קרטון גלי – לכיסוי משטחים ואריזת רהיטים

כיום ניתן לקנות קרטון גלי במחירים מעולים ותוכלו לעשות בו שימוש למגוון צרכים שונים. בין הפופולריים ביותר ניתן לציין סיכוי משטחים בעת שצובעים את הבית או לשם אריזה של רהיטים ומניעה של נזק. בכל מקרה, דעו לכם כי

קרא עוד »
חימום תת רצפתי חשמלי
Main
jones

חימום תת רצפתי חשמלי

חימום תת רצפתי חשמלי מאפשר לכם ליהנות מרצפה חמה בחורף. הטמעת אביזרי החימום קלה ופשוטה ונעשית מתחת לבלטות שלכם על ידי אנשי מקצוע. התשתית מאפשרת לכם מעין תנור מתחת לרגליים בטמפרטורות שאתם מווסתים. שימוש בתשתיות בחורף מאפשרת לכם

קרא עוד »