איך להפיק בת מצווה ברמה אחרת?

אם אתם מעוניינים לחגוג לילדתכם בת מצווה בקרוב, אנו שמחים לשתף אתכם במספר טיפים בהם תוכלו להפיק בת מצווה ברמה אחרת, כזו שכל האורחים שלכם ידברו עליה בסיום האירוע.

בחירת מקום לבת מצווה

למקום בו תערך הבת מצווה יש חשיבות רבה. אם אתם עורכים בת מצווה בקיץ, שימו לב כי אתם עורכים אותה במקום מוסדר עם צל או מקום ממוזג, לא תרצו שלאורחים שלכם יהיה חם. או לחילופין, אם אתם עורכים אותה בחורף שימו לב כי המקום מקורה ומחומם.

בנוסף, וודאו אילו שירותים ומתקנים מציע המקום. ישנם שירותים שכלולים במחיר כמו DJ, שירותי קייטרינג ועוד.

ישנם מקומות שמציעים גם מתקנים כמו מתנפחים, משחקי שולחן, בריכה ועוד.

מחפשים מקום לבת מצווה? דברו איתנו >>>

ערבו את הילדה שלכם בקבלת החלטות

כאשר אתם מפיקים לנסיכה שלכם בת – מצווה מומלץ שתערבו אותה בקבלות החלטות. גיל המצווה נועד לסמן את הגעת הילדה לבגרות. עכשיו שהיא כבר גדולה גם היא יכולה לקחת חלק מהפקת האירוע.

היא יכולה להחליט אם תהיה בת מצווה בסגנון קוסנפט: כמו בת מצווה מהאגדות או בת מצווה נוסח ספא.

כמו כן, היא יכולה להחליט אודות גודל האירוע, אם היא רוצה להזמין רק משפחה וקרובי משפחה או את כל השכבה. כאשר אתם מערבים את הילדה שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שהיא תיהנה כפליים.

אטרקציות לבת מצווה

על מנת שאירוע יהיה מהנה כל שניתן, אל תשכחו להוסיף לו גם אטרקציות. אטרקציות גורמות לאורחים להיות פעילים, הן מבדרות, הן כיפיות והכי חשוב הן משמחות.

יש היום כל כך הרבה אטרקציות שתוכלו להוסיף לאירוע החל ממשחקי שולחן, משחקי תלת מימד ועד מסך לבן לאירועים או מצלמת סלפי – שתשאיר בתום האירוע מזכרת מתוקים לאורחים שלכם.

מוזמנים להתרשם: https://www.nine9.co.il/