איך להפוך את הרכב למדיה פרסומית?

אחת משיטות הפרסום שנכנסו היום לשוק בצורה חזקה מאוד היא פרסום על גבי רכבים. שילוט רכבים מקצועי נחשב אפילו לשיטת הפרסום משתלמת ביותר וכאשר יש ברשותכם או ברשות החברה שבבעלותכם מספר כלי רכב, תוכלו להפוך אותם בקלות לשלטי פרסום ניידים שישווקו את העסק שלכם בדרך מקורית, זולה במיוחד ואף יעילה ואפקטיבית ביותר.

איך הופכים רכב רגיל למדיה פרסומית?

בניגוד לדעה הרווחת, שילוט ומיתוג רכבים אינה נחשבת למלאכה מסובכת כלל. זאת בשל עובדה פשוטה מאוד, כי יש מי שיעשה את עבודת ההדבקה המסובכת עבורכם. תהליך העבודה בשילוט רכב הינו פשוט וכולל מספר שלבים. תחילה עליכם לבחור אם אתם מעוניינים בשילוט רכב חלקי או שילוט רכב מלא כמובן בהתאם לגודלו של הרכב. לאחר מכן, יהיה עליכם לבחור איזה מלל שיווקי יודפס על השילוט – לוגו והכוונה, סלוגן פרסומי, פירוט שירותים ועוד. חשוב להדגיש, כי מומלץ שהמלל יהיה מינימלי ככל האפשר.

הדמיה, הדפסה והדבקה

לאחר השלב של בחירת העיצוב, תעברו לשלב ההדמיה. זוהי הדמיה ממוחשבת אשר באה להראות לכם כיצד ייראה הרכב לאחר הדבקת השילוט וזאת על מנת שיהיה ניתן לבצע שינויים באם יהיה צורך. רק לאחר אישור ההדמיה, מעבירים את העיצוב להדפסה במכונות דפוס דיגיטלי מותאמות אשר מדפיסות על מדבקות מיוחדות העמידות בתנאי מזג האוויר השונים ועליהם תוספת של שכבת למינציה להגנה מפני השמש. לאחר ההדפסה, יש להדביק את השילוט על הרכב. פעולה זו מתבצעת על ידי אנשי מקצוע שהם בעלי ניסיון רחב בתחום שילוט הרכבים.

פרסום בתנועה – משתלם ביותר

הפיכת רכב למדיה פרסומית ע"י שילוט רכבים נושאת בתוכה יתרונות רבים. למרות ההשקעה המינימלית, ניתן ליהנות מפרסום של 24 שעות ו-7 ימים בשבוע. כאשר הרכב בתנועה אך גם כאשר הוא אינו בנסיעה. אין כל הגבלת זמן לפרסום מסוג זה ואין כל חשש שאי מי יכסה את הפרסום שלכם בפרסום משלו. כמו כן, מיתוג רכבים הופך את העסק לחברה אמינה יותר מכיוון שחברות שמפרסמות על גבי רכבים נתפסות כחברות מקצועיות ורווחיות בתחום שלהן.