איך למנף נדל"ן ולחיות בנוחות?

למנף משהו, זה אומר לקחת את המשאבים הזמינים לכם ולהשתמש בהם בחוכמה, כדי להפוך אותם למשהו הרבה יותר גדול. קצת כמו לעשות לימונדה מהלימון, אבל בקנה מידה גדול יותר, עם כסף, באמצעות נדל"ן.

אז אתם רוצים לדעת איך למנף נדל"ן? המשיכו לקרוא כדי לדעת!

3 דרכים למינוף נכון ויעיל של נדל"ן

לזהות הזדמנויות ולהגיב מהר

אם יש לכם הון עצמי קטן, שמאפשר לכם לקנות דירה קטנה וישנה, אתם רק צריכים לדעת לזהות הזדמנויות לקניית נכסים זולים, שיש להם סיכוי טוב לעליית ערך. לאחר מכן תוכלו למכור את הנכס שלכם במחיר גבוה ולהרוויח ממנו, גם אם מדובר על תהליך של כמה שנים.

למנף את הכסף שהרווחתם

אתם יכולים למכור את הנכס הראשון שלכם, או למשכן אותו כדי להשתמש בכסף של הבנק (הלוואת משכנתא שהבנק מעמיד לרשותכם) כדי לקנות נכס יקר יותר וגם להשכיר אותו במחיר גבוה יותר, שיממן לכם את המשכנתא וגם ישאיר לכם קצת עודף ביד. אם אתם ממש רציניים, אתם יכולים לחסוך גם את העודף הזה, כדי להשתמש בו בעתיד לקניית נכס נוסף.

לקנות לשפץ למכור

אמנם מדובר על רווח פחות פאסיבי, אבל קנייה של נכסים זולים ושיפוץ שלהם, יכולה לאפשר לכם למכור לאחר השיפוץ את הנכס במחיר גבוה יותר ולכן גם רווח נאה. כדי להנות מהתהליך ולהצליח להרוויח ממנו, חשוב לגייס שיפוצניקים אמינים, שעובדים אתכם קבוע ולוקחים מחיר הוגן.

לסיכום

 שימוש נכון בכסף העומד לרשותכם, גם אם מדובר על סכום קטן יחסית, יכול לעזור לכם להגדיל את ההון שלכם, במאמץ מינימלי ובזמן קצר יחסית – אם תעשו את זה נכון. למעשה קיימות דרכים נוספות למנף את הכסף שלכם באמצעות נדל"ן. לכם רק נשאר להחליט ולפעול!

> קראו עוד על הכנסה פסיבית באתר של עמית והגר דרור!