איך מתקינים מחסום דוקרנים?

הרבה אנשים מעוניינים להתקין מחסום דוקרנים. מה שמיוחד במחסום דוקרנים הוא שזה מחסום שעובד בכיוון אחד. הוא מונע לגמרי כניסה לשטח בכיוון אחד ומגן עליו. מחסום טוב ושימושי מאוד אבל צריך לדעת להתקין אותו נכון. כדי לא להרוס את מחסום הדוקרנים וכדי לא לפגוע בכלי רכב שנוסעים עליו.

מחסום שימושי ונפוץ מאוד

הרבה אנשים בארץ מתקינים מחסום דוקרנים לכניסה של המבנה שלהם. זה נפוץ מאוד בבניינים מסחריים ויש גם בתים פרטיים עם חניות גדולות שרוכשים לכניסה מחסום דוקרנים. חשוב להתקין מחסום דוקרנים בצורה נכונה יש כמה עקרונות שחשוב להקפיד עליהם כאשר מתקינים מחסום דוקרנים.

איך לדעת אם הכניסה מתאימה למחסום דוקרנים

אם הכניסה לחניון שלכם היא כניסה בזווית או בסיבוב היא לא מתאימה להתקנת מחסום דוקרנים. יש להתקין מחסום דוקרנים רק כאשר הגלגלים של הרכב שנוסע נמצאים ב 90 מעלות כלפי המחסום של הדוקרנים. במחסום דוקרנים השיניים יורדות רק כאשר הרכב נוסע בניצב לשיניים של הדוקרן אם הרכב נוסע בזווית אחרת הדוקרן יכול להתעקם להרוס את הגלגלים של הרכב שנוסע.

התקנה נכונה של מחסום דוקרנים

יש דרכים להתקין את הדוקרנים בצורה כזאת שאפשר להוציא חלקים ממחסום דוקרנים. במידה ויש בעיה או תקלה. מחסום דוקרנים מתאים ביציאה ממישור ולא בסוף עליה. כי אז החלק הקדמי של הרכב יכול לפגוע בדוקרנים. חשוב לשים שילוט מתאים כאשר שמים מחסום דוקרנים. צריך לשים תמרורים בשני הכיוונים בצד שאסור להיכנס בו צריך לשים תמרור אין כניסה בנוסף לתמרור גדול עם מחזיר אור צהוב שעליו כתוב בשחור זהירות מחסום דוקרנים. השילוט חשוב מאוד כדי למנוע מכלי רכב שיעברו נגד כיוון הנסיעה שמותר לנסוע בו.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר ש.מ מיגון ובטיחות!