מדבקות אישיות

איך עוברים את ימי הקורונה מבלי לאבד את השפיות

להיות סגורים בבית זה דבר אחד, אבל להיות סגורים בבית אחד עם כמה ילדים לתקופה ארוכה של כמה שבועות יחדיו יכול להביא כל אחד לכדי שבירה. מצד שני, ניתן להעביר את הזמן הזה בצורה נעימה אם רק בוחרים בכך.
יוצרים סדר יום
זה אולי נשמע לא נוח, אבל ברגע בו יוצרים סוג של סדר יום עבור הילדים היום יעבור בצורה הרבה יותר נעימה. הילדים כבר רגילים לסדר יום מאורגן מהגן או מבית הספר, ושמירה על סדר היום הזה חשוב מאוד עבור הבריאות שלהם ושמירה על סוג של שגרה דומה ושונה יחדיו. ניתן לסדר את סדר היום על גבי לוח או אפילו ליצור סדר יום "מבולגן" עם משימות שמקפלים בתוך צנצנת, לאלה שאוהבים הגרלה או על גבי לוח מסתובב, ובכך להעניק סוג של משחק נעים לילדים שאוהבים לפעול בכזו צורה, ראו דוגמא בלינק הזה.
יוצאים להתאוורר
לא חייבים להישאר בין ארבע כותלי הבית, וזו גם לא המטרה. מותר בהחלט לצאת החוצה כל עוד פועלים בהתאם להוראות משרד הבריאות, וזה חשוב לתת לילדים את האפשרות לצאת ולשחק קצת ליד הבית, אם על ידי משחק חופשי או על ידי משחק עם אביזר כמו כדור, אופניים או כל דבר אחר שהילד בוחר לשם כך. חצי שעה ואפילו שעה שלמה של התאווררות מחוץ לבית מסייעת להם ולהורים לחזור פנימה בצורה יותר רגועה.
משחקים כמו ילדים
התקופה של הקורונה היא זמן מעולה לעשות משהו יעיל עם כל הזמן הפנוי ביחד. ניתן להכין יומן קורונה עם מדבקות אישיות שבו מתעדים את הזמן המיוחד הזה, או להספיק ולעשות את כל מה שכבר הרבה זמן לא עושים עם הילדים כשעסוקים כל כך. לשחרר את הילד הפנימי ולהעניק לו את הדרור להיות מצחיק, ופשוט לעשות את כל מה שעשינו פעם בילדות הרחוקה.

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים ם

אולי יעניין אתכם?

Main
jones

האם יש סיכונים בלקיחת אבקות חלבון?

נטילת תוספי תזונה הם טרנד עכשווי ופופולארי ביותר. ניתן לומר שבהמלצת רופא חשוב לצרוך את התוספים ולשמור על איזון בגופנו. אך אפשר לומר שבשנת 2020 נוצרה מציאות בה אנשים נוטים לצרוך תוספים שונים ומשונים אשר לא תמיד רצויים.

קרא עוד »
פשפש המיטה
Main
jones

פשפש המיטה

פשפשי המיטה הם חרקים קטנים, סגלגלים וחומים שחיים על דמם של בעלי חיים או של בני אדם ובנוסף, הם קיימים באריגים, בבדים ובמיטות. ישנם כמה דרכים כדי להיפטר מפשפשי המיטה.. במאמר זה נביא את חלקם. פשפש המיטה למזיק

קרא עוד »
Main
jones

מה חשוב לדעת על מעלון

מעבר לעובדה שהמעלון עוזה לאנשים שהניידות קשה להם, הוא גם מביא איתו ערך מוסף אחר. איזה בדיוק אתם שואלים? במאמר זה נביא את היתרונות הבולטים שניתן למצוא במעלון ובכלל, למה כדאי לכם לקנות כזה לסבא וסבתא שלכם..  

קרא עוד »
עסקים בסין: אל תעשו את זה לבד
Main
jones

שינוי עילה – האם זה אפשרי?

בתיקים משפטיים אפשר להגיע במקרים רבים להסדרים מותנים ואף שינוי עילה, והרי שהיכולת להגיע להישגים מעין אלו תלויה בעורך הדין שתבחרו. כך שאם אתם רוצים לדעת שאתם עושים כל מה שצריך על מנת להקל עליכם במובן הזה, אז

קרא עוד »
שירותי שיפוצים
Main
jones

שירותי שיפוצים

כל אחד זקוק מפעם לפעם לבעלי מקצוע איכותיים ומקצועיים כמו קבלן שיפוצים מומלץ. הדבר נכון כמובן בכל תחום ובכל נושא, אך הוא עקרוני במיוחד כאשר מדובר על שירותי שיפוצים. מי שמעוניין לשפץ את הבית או את המשרד שלו,

קרא עוד »
פאנלים סולאריים
Main
jones

אילו פאנלים סולאריים קיימים ומה הכי מומלץ?

כיום יש לא מעט אפשרויות של מערכות סולאריות לייצור עצמי של חשמל מקרני השמש החמה. במטרה ליהנות מכלל היתרונות הללו חשוב שתכירו את האפשרויות העומדות לרשותכם להצליח לספק לעצמכם את כל החשמל לו אתם נדרשים ללא כל צורך

קרא עוד »