איך מוצאים מחסנים למכירה?

כל בית עסק וכל מי שמנהל חנות יודע כי בלי מחסן הוא לא ממש יוכל לנהל את העניינים שלו בצורה מסודרת. אי אפשר להציב את כל הסחורה בתוך החנות. מצד שני, אי אפשר לרכוש רק כמויות מצומצמות. חשוב להחזיק מלאי בחנות על מנת שאפשר יהיה להוציא מהמחסנים בעת הצורך את המוצרים שנגמרו ולמלא מחדש את המדפים.

המחסן, כאשר הוא מתאים מבחינת קיבולת, מתאים מבחינת מיקום וקרבה אל בית העסק ומתאים גם מבחינת המחיר שלהם, יעניק את המענה המושלם לכל בית עסק.

איך מוצאים מחסן למכירה?

ישנם מבנים למכירה שמלכתחילה הם נבנים יחד עם מחסנים השוכנים בקומות התחתונות. מנגד יש את המבנים שהם לא כוללים דבר מעבר לחנויות או הדירות נטו. ברור כי בעל עסק שמבקש להנות גם ממחסן עבור העסק שלו, חייב להקצות שטח כלשהו מתך החנות לצורך ניהול המחסן שלו.

הבעיה היא כמובן שלא תמיד יש לנו את השטח הזה והוא לא פנוי עבור 'מותרות' כביכול, כמו מחסן. כאן אנחנו מוצאים את האפשרות של רכישת מחסן בצורה נפרדת מהמבנה בו אנחנו מנהלים את החנות שלנו.

הבעיה מתחיל באיתור של המחסן מתאים.

רשימת הדרישות שלנו מהמחסן

לכל אחד יש רשימת דרישות למה הוא מצפה כאשר הוא רוכש את המחסן.

יש את הגודל של המחסן שזה למעשה הנתון הכי דומיננטי וגם הכי קריטי עבור כולם. בנוסף לכך יש את הצורך במחסן שיהיה ממוקם בקרבת מקום אל בית העסק או אל הלקוח שבא לרכוש את המחסן.

מעבר לכך יש את הדגש על מחסן שיהיה קל להיכנס אליו, להוציא ממנו את כל מה שצריך בצורה נוחה בלי שייווצר בלגן או מהומה מיותרת במחסן. כי מחסן שאינו מסודר הוא מחסן שקשה מאוד לשלוט על התכולה שנמצאת בו ולעיתים ממש בלתי אפשר לראות את המלאי הקיים. זה גורר רכישות מיותרות, הפסדים במכירות ועוד שלל בעיות.

זו הסיבה כי חשוב להיצמד לכל הדרישות שלנו מהמחסן ולחפש את המחסן המדויק שיענה על הכול.

לוח יזמות נדלן– זה הכתובת. שם אפשר יהיה לאתר את הנכס המושלם!