איך בוחרים קייטרינג לאירוע קטן

בכל הנוגע לאירועים קטנים, רבים מבעלי השמחה בוחרים דווקא באירוח קלאסי וייחודי שכולל עיצוב נעים וביתי, חצר אטרקטיבית בה אפשר לקיים את המסיבה, כמו גם מנות קייטרינג משובחות ואיכותיות. שכמובן מהוות חלק מכריע בתכנון החגיגה.

המושג 'אולמות אירועים' או 'גני אירועים', החל ומתעמעם לעומת מסיבות וחגיגות אשר מחברות יחד אנשים, ויוצרות מרחב אינטימי ומיוחד בו מתקיים האירוע. אם אתם מקיימים מסיבה או כל מפגש בבית הפרטי שלכם, כמו גם בוחרים מרחב אחר לאירוע קטן – רצוי שגם שירותי ההסעדה שתבחרו יהיו מותאמים לקונספט המלווה את המסיבה. אז איך בוחרים חברת קייטרינג חלבי לאירוע קטן? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

תפריט עשיר

בחרו חברת קייטרינג לאירועים קטנים שמציעה לכם תפריט עשיר עם מגוון מנות גורמה טעימות. החליטו איזה אוכל תרצו: חלבי או בשרי? בעוד שאם אתם בוחרים באוכל חלבי, שימו לב כי הוא מוקפד ויש לו השפעות ממטבחים אירופאיים.

המלצות

חשוב לבחור חברת קייטרינג או שף פרטי שקיבלתם אודותיו המלצות. שפים פרטיים ושפיות שלמדו בכל העולם, יכולים לייצר עבורכם אירוע מוקפד עם מנות מעולות שכל אחת מהן מורכבת באופן אישי על ידי השף.

שף פרטי למסיבות

אם אתם מארגנים ארוחת ערב קטנה או חגיגה אינטימית איכותית, תוכלו להזמין שפית פרטית עד הבית עבור מספר מוגבל של סועדים. שירות זה מאופיין ברגישות לגבי הפרטים הקטנים, פרודוקטים איכותיים ויצירת חוויה יוצאת דופן.

אסתטיקה ויעילות

בחרו קייטרינג שמגיש אוכל אסתטי בצורה יעילה ושם את הדגש על יצירת מנות עם מרקם טעמים, צבעים וריחות. וודאו כי המנות מוגשת באסתטיות ואלגנטיות.

ניסיון

בחרו שף שיוביל את הארוחה וההגשה ביד רמה, שיש לו ניסיון בבישול וקונדיטוריה. בחרו כזה שלמד בבתי ספר גבוהים לקולינריה, וודאו כי יש לו ניסיון ביצירת אוכל חלבי. באמצעות תשומת לב לכל הדגשים האלה, תוכלו לבלות ערב נפלא עם חברים ובני משפחה.