איך לבחור ארון משרדי?

יושבים כל היום במשרד וחייבים שהציוד שלכם לא יהיה מפוזר ומבולגן בכל החדרים סביבכם? אתם כנראה חייבים ארון משרדי. מקום בו תניחו את כל הציוד החשוב שלכם בצורה מאורגנת, מסודרת ונקייה. מסמכים וטפסים שמתבלגנים ברחבי שולחן העבודה במשרדים עלולים ללכת לאיבוד, להתלכלך בגלל הקפה של הבוקר או להתבלגן ולאבד את הסדר שלהם, במידה ויש חשיבות לסדר של המסמכים. משרדים שיש בהם ארון משרדי יהיו בהם בדרך כלל עובדים רגועים יותר שפועלים בראש טוב ומידיעה שהכל אצלם מאורגן על הסדר הטוב ביותר.

מבחינת נפח האחסון

על מנת שיום העבודה שלכם, כל יום, עבור כמו שצריך, אתם צריכים מספיק מקום בתוך הארון המשרדי על מנת לשמור תכולה וציוד שאתם משתמשים בו. שאלה ראשונה שתשאלו את עצמכם זה כמה תצטרכו להכניס בפנים. ארון קטן מדי יהיה ממש צפוף ועלול אף לגרום לכם לחזור להרגל המגונה הישן להשאיר את המסמכים והציוד מבולגן בחוץ. ארון גדול מדי, לעומת זאת, יגרום לבזבוז מיותר של מקום בחדר בו אתם עובדים וכמובן מלא מקום ריק ולא מנוצל.

מבחינת המיקום

מיקום הארון המשרדי במשרד שלכם זה גם נושא חשוב. בהתאם לגודל של הארון, תוכלו להניח אותו קרוב אליכם צמוד לשולחן העבודה או רחוק מכם אם הוא גדול מדי. ייתכן ותצטרכו לחלוק אותו יחד עם עוד אנשים אתכם במשרד, ולכן מיקומו של הארון יכול להשתנות ולהיות סמוך למרכז כך שיהיה נוח לכולם לגשת אליו.

מבחינת הארגונומיה והשימוש היומיומי

איזה מן ארון זה יהיה? רק שלד עם מדפים או שיהיו לו גם דלתות ומגירות פנימיות? בדרך כלל, ככל שארון משרדי מורכב יותר מאלמנטים של דלתות נפתחות ומגירות רבות, המחיר שלו יהיה גבוה יותר. בחרו ארון משרדי בתבונה לצרכים שלכם!

למידע נוסף על ארון משרדי – דגמים ומחירים היכנסו לאתר https://www.hakoach.com/