איך לבחור בית אבות עבור יקירינו?

יקירכם מזדקן, מצבו הפיסי ירוד והוא זקוק לעזרה רציפה? אתם מגלים שהוא אינו מסוגל עוד לשרת את עצמו כפי שהיה רגיל עד כה, וכי אינכם יכולים לספק לו את העזרה הנחוצה? אולי באמת הגיע המזן לבחור בית אבות… כאן נשאלת השאלה הגדולה – איך לבחור בית אבות בפתח תקווה או בכל מקום אחר עבור יקירנו? כאן תוכלו לקרוא על הפרמטרים שיעזרו לכם לבחור בחכמה את בית האבות, כך שתהיו רגועים שיקירכם נמצא במקום שטוב לו שם באמת, וכי הוא מקבל כל מה שצריך להזדקנות מכובדת ובטוחה.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על כמה עולה בית אבות סיעודי >>>

כך תבחרו בית אבות עבור יקירכם

  • שימו אותו בראש מעיינכם. הוא יקר לכם ושלומו הוא ערך עליון. אתם רוצים לעשות הכול כדי לספק לו תנאי חיים נאותים. לכן עליכם לחשוב על מה שטוב לו ועל מה שהוא רוצה. אם הוא מסוגל לתאר ולספר מה חשוב לו, מה טוב. בכל מקרה עליכם להיות ערניים וקשובים מאוד לצרכיו, ולעשות מאמץ למצוא עבורו בית אבות מתאים ככל שניתן עבורו בהתאם לצרכים ולאופי האישי שלו.
  • כדאי לסקור אפשרויות שונות, הכירו בתי אבות שונים שמציעים מענה לקשישים במצבו של ההורה שלכם. ההיכרות תכלול סיור כדי להכיר את המקום ולהבין את התנאים שקיימים בו ואת המענה שהוא מציע לקשישים. כך תכירו את הקיים ותוכלו לבחור את בית האבות שנראה בעיניכם המתאים ביותר להורה. גם הוא יוכל להביע את התרשמותו ולציין מה נראה לו הטוב ביותר עבורו.
  • חשוב לברר על הצוות, על המסירות ועל האכפתיות שלהם ביחס לקשישים. כי בסופו של דבר הם אלו שהולכים להיות סביב הקשיש ואתם הלא רוצים להיות בטוחים שהוא מקבל טיפול מסור ואכפתי, ודואגים לו לכל צרכיו!