איך לבחור שולחן מנהל

שולחן המנהל זהו השולחן לצידו אתם, המנהלים, תבלו את רוב שעות העבודה שלכם. לכן מצד אחד הוא צריך להתאים לנוחותכם ולשרת את הצרכים שלכם, ומצד שני, הוא צריך להיות מכובד, מותאם לעיצוב כלל המשרד וכן להיות מרשים בעצמו. מבחר שולחנות המנהל גדול מאוד ומגוון, ישנו שוני משמעותי בין חלק מהשולחנות, וחלק שונים רק בעיצוב. 

אז איך בוחרים שולחן מנהל? על אילו עקרונות כדאי לנו לשים דגש? ריכזנו במיוחד עבורכם את העקרונות הבסיסיים על פיהם תוכלו לבחור את השולחן המתאים ביותר.

קריטריונים לבחירת שולחן מנהל


על מנת לבחור ריהוט משרדי ובפרט שולחן מנהל עלינו לחשוב על כמה דברים: השולחן צריך להיות לנו נוח לעבודה היומיומית, השולחן צריך להיות בגודל מתאים, לא קטן ולא גדול. והשולחן כמובן צריך להתאים מבחינת העיצוב לשאר המשרד. אז על מה שמים דגש?

  • גודל השולחן – בתור התחלה, הקריטריון החשוב ביותר הוא כמובן גודל השולחן. תנסו לחשוב האם אתם מתמודדים עם לא מעט ניירת, שני מסכי מחשב או בגדול האם אתם צריכים הרבה מרחב בשביל העבודה במשרד.

  • תוספים לשולחן – הרבה מאוד שולחנות מגיעים עם מדפים נוספים, אם מעל השולחן או אם לצידו. תוספת כמו זו יכולה מאוד לסייע אך יכולה גם להיות מיותרת עד כדי מפריעה. תנסו לדמיין את שולחן המנהל שלכם עם תוספת מדפים, האם יש לכם מה לאחסן שם? האם זה יעזור או יהיה מיותר?

  • עיצוב השולחן – עיצוב השולחן יהיה לא פחות חשוב מכל פרמטר אחר בעצם. כאשר כל הרהיטים במשרד או בכל חלל מצויים בהרמוניה, כך גם לנו קל יותר לחשוב בצלילות ולתפקד ביעילות. שימו דגש על עיצוב המשרד כך שתהיה תקשורת בין כל הרהיטים במשרד, או לפחות בין רובם.