איך לבחור שולחן אוכל נפתח?

הגיע הזמן שלכם לבחור שולחן אוכל לפינת האוכל שלכם. אך בזמן שעד כה הסתפקתם בשולחן קטן שהספיק לשניכם, אתם חושבים שאולי הגיע הזמן למצוא אלטרנטיבות אירוח חדשות. שולחן איכותי עם רגלי עץ ועיצוב עדכני. כאשר בתים רבים אינם יכולים להכיל שולחן אוכל גדול בפינת האוכל או בחדר האוכל, קיימת האפשרות לשולחן המגדיל את מידותיו, או בשמו המוכר יותר, שולחן נפתח.

אז במעמד הבחירה, ישנם סוגים שונים של שולחנות נפתחים. עם ההיכרות עימם תדעו להחליט איזה שולחן הוא המתאים ביותר-

שולחנות נפתחים לחללים קטנים

אם אתם עירוניים, שולחן אוכל קטן ומוארך מציע גודל קומפקטי, אידאלי עבור ארוחות היום יום ומאפשר זרימה רבה יותר בין פינת הישיבה לבין פינת האוכל. היכולת להרחיב את השולחן למספר גדלים היא האפשרות האטרקטיבית ביותר עבור משפחות קטנות, זוגות שאוהבים לארח וכדומה.

התעניינו לגבי פרזול למטבח בלום.

שולחנות נפתחים לחללים גדולים

אם לאחרונה עברתם שיפוץ בבית או הרחבתם אותו, ייתכן והגיע הזמן לחשוב על שדרוג שולחן האוכל שלכם. ככל שהבית גדל והמשפחה גדלה, כך תמצאו את עצמכם מאלתרים מקומות ישיבה. לכן, שולחן אוכל גדול שיכול להפוך לגדול יותר יהיה הפתרון המעשי ביותר.

שולחנות עגולים נפתחים

בדרך כלל, כאשר בוחרים בשולחן עגול אשר יכול גם כן להיפתח, מדובר בחללים גדולים ורחבים אשר הריצפה פתוחה כך שהשולחן העגול מעניק אינטימיות בזמן הישיבה. כן, גם כאשר מדובר ב-6 עד 8 אנשים אשר יושבים סביב השולחן.

עיקרון הפתיחה והסגירה

לאחר שבחרתם את השולחן שלכם, חשוב מאוד שתוודאו כיצד ניתן לתפעל אותו. מהו תהליך הפתיחה וההרחבה של השולחן וכמו כן מהו תהליך הסגירה שלו. בדקו את צורת המסילה ומהיכן נפתח השולחן והיכן נמצאים התוספים שעוזרים לשולחן להיות גדול יותר.

לאחר שהבנתם איזה גודל של שולחן אתם צריכים, אתם לחלוטין יכולים לגשת למלאכת הבחירה כאשר יש מגוון רחב של שולחנות ואינספור עיצובים מודרניים או קלאסיים. 

עכשיו, כל מה שנשאר לכם זה להזמין את המשפחה, את החברים ולארח כמו שתמיד רציתם, עם מקום לכולם ובלי הדאגה התמידית של חוסר המקום אצלכם בבית.