איך בוחרים אופניים לילדים?

קניית אופניים לילדים הינה אירוע מרגש ומשמח. להורה וגם לילד. במיוחד אם זה זוג האופניים הראשון שרוכשים לו. תמיד הוא שמח בקנייה המרגשת הזו בה הוא עומד לקבל לידיו זוג אופניים שעומדים להיות כלי הרכב הנוח והזמין שלו. כן, אופניים לילדים יכולים להיות מוצלחים, נוחים ומהנים במיוחד אם בוחרים אותם בחכמה. הבה ונראה מהי בחירה נכונה, וכיצד אפשר להיות בטוחים שבחרנו זוג אופניים נכון ומתאים לילד שלנו.

 

כך תבחרו את האופניים לילדים

  • אופניים צריכים להתאים לילד לפי הגובה שלו. כך שאין כאן הרבה מקום לחלומות, התלבטויות או רצונות. אם כי חשוב להתייחס לאפשרויות התמרון שיש בנושא זה. כיוון שילדים תופסים גובה די מהר. מה שיכול לגרום לכך שאופניים שרכשנו אותם לפני מספר חודשים הופכים להיות לבלתי רלוונטיים. ניתן לקחת בחשבון אופציה של הגבהת מושב וכדומה, כדי ליהנות מהאופניים משך זמן ארוך יותר.
  • לצד האמור לעיל חובה עלינו להימנע ממצב בו אנחנו רוכשים זוג אופניים גדולים מידי. שכן אופניים כאלו לא יהיו נוחים לילד. התוצאה עלולה להיות הימנעות מרכיבה. כך שגם כאשר האופניים כבר יתאימו לו יותר, הוא לא ישמח לרכוב בהם.
  • כדאי להתייעץ עם מומחים בחנות האופניים. הם מכירים את הכללים ויכולים להתאים נכון את האופניים לילד. וזאת לפי כל הפרמטרים. כך שהילד יוכל לקבל את האופניים הכי טובים עבורו.
  • נכון להתיישב על האופניים, ובמקרה זה להושיב את הילד על האופניים ולתת לו להרגיש את הכלי. האם הוא מרגיש שהוא יוכל לשלוט? הוא אוהב את האופניים?

אם התנהלתם לפי הכללים הללו אתם יכולים להחליט בשלווה ולרכוש את האופניים המתאימים והטובים שילוו את הילד שלכם מעתה והלאה לכל מקום.