כמה עולה סיגריה אלקטרונית?

אם אתם מעשנים כבדים, וכבר שנים מנסים להיגמל מהסיגריות אך לא מצליחים, כנראה שפשרה טובה וכזאת שפוגעת פחות בבריאות תהיה סיגריה אלקטרונית. הסיגריה האלקטרונית מאפשרת לכם לעשן, אך פחות חומרים רעילים ובעייתיים יחדרו לתוך הגוף שלכם. 

הסיגריה האלקטרונית, בניגוד לסיגריה הרגילה אינה דורשת שימוש בטבק, אינה מפיצה את ריח הסיגריות שנבדק לבגדים או לריהוט ולא דורשת כל הזמן לחפש מצית ממישהו אחר. את הסיגריה מודלקת באמצעות סוללה קטנה ונטענת על ידי חשמל או על ידי כבל USB , כאשר הסוללה מספיקה לרוב לכמה ימים עד שנדרשים לטעון את הסיגריה בחזרה. 

לטעינה מלאה, לרוב לוקח שעתיים על מנת שניתן יהיה שוב להשתמש בסיגריה. במקום הטבק הרגיל, עושים שימוש בנוזל מיוחד המיועד לסיגריות אלקטרוניות והוא בעצם מתאדה ומאפשר את תחושת העישן. הנוזל יכול להכיל ניקוטין כדי לתת את תחושת עישן הסיגריה וגם יכול שלא להכיל ניקוטין.

המחיר הוא זה שמשתלם

אם היום חפיסת סיגריות נעה במקרה הטוב סביב ה-35 שקלים, אדם המעשן כמה חפיסות בשבוע יוציא מכיסו בסביבות 120-150 ש"ח בממוצע. כלומר ההוצאות הינן הוצאות שנעות בין 500 ל-600 ש"ח בחודש. 

המחירים של סיגריה אלקטרונית, כמובן ישתנו בהתאם למותג של הסיגריה, זמן הסוללה שהיא מחזיקה מעמד, העיצוב שלה, וכמובן נוזלי המילוי שנדרשים על מנת לעשן את הסיגריה האלקטרונית. לרוב המחיר הממוצע של סיגריה אלקטרונית טובה ינוע בין 150 ₪ ל-400 ₪. אבל זוהי רכישה חד פעמית.

מחיר המילוי של הסיגריה האלקטרונית הוא זה שמשתלם: בסביבות ה-20 ש"ח. מי שלא רוצה לרכוש סיגריה אלקטרונית כי הוא עדיין לא בטוח האם זה מתאים לו, ניתן גם לרכוש סיגריה אלקטרונית חד פעמית במחיר של 25 ש"ח בממוצע לסיגריה אלקטרונית שכזאת. למידע בנושא סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות