כמה עולה לפתח אפליקציה לפי הרעיון שלנו

זו כמובן שאלה שקשה מאוד לענות עליה על רגל אחת משום שקיימים משתנים שונים כאשר מדובר על פיתוח אפליקציה על פי הרעיון שלנו. מטבע הדברים אנחנו מדברים על מקרים בהם הפיתוח הוא פשוט יחסית והתכנות של הרעיון הוא לא מאוד מורכב. זאת לעומת מקרים דווקא די מורכבים הדורשים ידע, הבנה ועומק. פיתוח אפליקציה לפי הרעיון שלנו הוא מה שאנחנו כמובן מתמחים בו ונשמח לסייע לכם ולהסביר בדיוק איך עושים את זה. אבל, כדי לתת תשובה מלאה על השכר, אנחנו ננסה לפרט מי בעלי המקצוע שלמעשה צריכים לקבל שכר עבור העבודה שלהם. 

אפיון האפליקציה

בשלב הראשון אנחנו מדברים כמובן על איפיון אפליקציות. כלומר, מי צריך את האפליקציה, מה אנחנו יכולים להוסיף לאפליקציה כדי שזו תהפוך להיות רלוונטית. אנחנו נדבר על עיצוב, על תכנות של אפלקיציה בצורה מסוימת ועוד. אפיון של האפליקציה הוא שלב מאוד חשוב שכן אנחנו רוצים להיות בטוחים שאנחנו מבינים בדיוק מה אנחנו הולכים לעשות לפני היציאה לדרך. כמו אדריכל הבונה את קווי המתאר של בית לפני שהקבלן מביא את התכניות לכדי ביצוע. 

יצירה של גירסאות שונות 

העבודה של המתכנת לא מסתיימת בתום יצירה של אופציה אחת. הרבה פעמים אנחנו נייצר דמו אחד ועוד אחד פשוט כדי להבין מה בדיוק האפליקציה שתתאים לצרכים באופן מלא. מדובר על החלק הארי של העבודה והוא מה שלוקח גם לא מעט זמן. 

עיצוב

בימים כמו אלו אסור לזלזל בעיצוב. אנחנו חיים בעידן בו הויזואלי הוא מלך. מעבר לכך, אנחנו כבר כל כך רגילים לאפליקציות נוחות ושימושיות כך שהרבה פעמים יצירה של אפליקציה לא מעוצבת דיה עלולה להיות מה שמניע לקוחות מלהיעזר באפליקציה.

רוצים לדעת עוד על פיתוח אפליקציות מובייל? הקליקו על הלינק