כמה מדפים לארכיון צריך ארכיון?

השני כפרטים בודדים או לאחסנם יחד בתוך קרטון מתאים ועוד. בכל שיטות אחסון אלו, ואחרות נוספות, יש צורך במדפים מודולאריים. הם מתאימים מאוד בכל חלל ושטח מאחר וניתן לתכננם בהתאם לצורתו ולמידותיו. ניצולם חשוב כדי לחסוך מקום, לאפשר גישה אליהם ומעבר נוח ביניהם, לייצור תנאי אחסון טובים כמו התקנת מאווררים, מזגנים וכדומה. בנוסף, לאפשר הרחבת או הקטנת שטח עתידית וכדומה. כמובן, שרוצים שהחדר על מדפיו גם יהיה נאה למראה. 

יתרונות רבים

חיסכון במקום משמעותו חיסכון כספי. הדבר מתבטא בבניית או השכרת שטח קטן יותר. החיסכון הוא גם עקיף בתשלום מוקטן של ארנונה, למשל. עסקים המתמחים בהשכרת שטחי אחסון לעורכי דין, רואי חשבון ובעלי מקצוע נוספים יכולים לקבל לקוחות נוספים ולהרוויח יותר על אותו תא שטח. מדפים מודולריים מספקים את כל היתרונות הללו. הם מסיביים, עמידים בגלל סוגי החומר כולל המתכתיים המגלוונים. הם יציבים מאוד ומסוגלים לשאת משקלים שונים. ניתן לקבלם במידות ובצורות מלבניות או מרובעות. ניתן לתכן את הרכבתם עד לגובה מקסימלי, בגבהים הנכונים בין מדף ומדף, בפינות, לאורך ולרוחב הקיר וכדומה.

הזמנה מקוונת

רכישה באתר אינטרנט יעילה וקלה מאוד. באתר מושקע ניתן לראות סדרות של מדפים לארכיון מצולמים וליד כל אחד תיאור כולל מידות ופרטים נוספים. ניתן לבחור את אלו המיועדים מבחינת התכונות הנדרשות מהם. ניתן לראות גם הסברים וסרטונים להרכבה עצמית, או, כמובן, לבחור באופציה של הובלה, שינוע והרכבה באמצעות עובדי החברה. מומלץ לנצל את כל היתרונות הללו, ואחרים נוספים, כדי לקבל עבור הארכיון מדפים מודולריים שהינם מושלמים מבחינת ניצולם.