איך בוחרים מיקום לתליית ערסלים לגינה?

ערסל לגינה הוא מתקן נפלא וטוב שישדרג את החוויה בגינה שלכם. מתאים לילדים ולמבוגרים, נעים לעצמכם או יחד עם מישהו נוסף. אז איפה כדאי לתלות ערסלים לגינה? כך נבחר את המקום המתאים ונהנה מערסל מזמין להנאה מושלמת.

 

כך בוחרים את המיקום לתליית הערסל

  • צל – לא נעים לשבת תחת השמש הקופחת ולהתנדנד בערסל. בחרו אזור מוצל יחסית בגינה שלכם כדי שהישיבה או השכיבה על הערסל תהיה נעימה גם בשעות בהן השמש זורחת ממעל.
  • הנוף – אולי לא מדובר ממש על נוף. אבל מה שאתם רואים כעולים על הערסל בהחלט משפיע על ההרגשה. לכן חשוב לבחור מיקום שמאפשר לכם לראות מה שנעים לראות. לא מול הקיר, לא מול החלון של השכנים… אפשר מול עצים, מול אביזרי נוי או כל פינה אחרת שיהיה נעים וטוב לשבת מולו.
  • יציבות – הערסל חייב להיות יציב דיו כדי שתוכלו לשבת עליו ללא חשש. ניתן למצוא שיטות שונות לתליית ערסלים באופן יציב. אם כי במקרים רבים יהיה צורך להיעזר בחומרים או באנשי מקצוע על מנת להכין את הווים לתליית הערסל.
  • פרטיות – זכרו שפרטיות בגינה הוא ערך רב חשיבות. לא נעים לשבת על הערסל ולהתפרקד עליו כאשר ניתן לצפות עליכם בקלות מלמעלה או מבחוץ.

 

להכין את השטח לערסל

אפשר לחפש את המקום המושלם, אך אפשר גם להכין אותו. בעזרת אביזרים מתאימים כמו יריעות הצללה, גזיבו וכדומה תוכלו ליצור פינת חן בגינה שתתאים יותר מכל לתליית ערסלים. אין ספק שבדרך זו אתם יכולים לנצל את הגינה שלכם ולהכין בה פינות נהדרות לבילוי ולהנאה מושלמת. בחרו מקום מוצלח וארגנו אותו כראוי, אל תשכחו להזמין אותנו ליהנות אתכם ?.

 

לחצו כאן כדי לקנות מוצרי גן.