איך משאבת בטון יכולה לעזור לכם בשיפוץ של הבית?

שיפוץ הבית הוא משהו שרבים חולמים עליו. אמנם, לא תמיד אוזרים את האומץ להתחיל את התהליך הארוך והיקר שכרוך בשיפוץ כזה, או כמו שאנשים אומרים – שיפוץ זה משהו שאתה יודע איך הוא מתחיל, ואתה לא יודע איך הוא נגמר. אמנם, כאשר משתמשים במגוון הכלים המתקדמים והיעילים ביותר עבור ביצוע השיפוץ, הוא לא אמור להימשך יותר מדי זמן, ותוכלו להיות בטוחים שהעבודה תתבצע בצורה הטובה והיעילה ביותר. אחד הדברים שהמצאתם הקלה מאוד על פרויקטים רבים של שיפוצים ובנייה ברחבי העולם היא משאבת בטון.

מהי משאבת בטון ולמה היא מיועדת?

משאבת בטון היא בעצם כלי מיוחד שהומצא במטרה להעביר את אחד החומרים החשובים ביותר בעולם הבנייה והשיפוצים – הבטון, למקומות אשר הגישה אליהם מוגבלת או קשה במיוחד להגעה. במרבית המקרים מדובר על משאבת בטון אשר מותקנת מעל גבי משאית אשר מצוידת במנוף שמעביר את צינור הפליטה הקיים במשאבה אל האזור שבו יש צורך בבטון והגישה אליו קשה או מוגבלת. לדוגמא, כאשר מדובר על שיפוץ בית קיים, אשר במקרים רבים הוא חלק מבניין גדול ובמקום בעייתי וקשה להגעה, השימוש באמצעות משאבת בטון יכול לעזור רבות בקידום העבודה.

מי המציא הרעיון של שאיבת בטון היישר ממערבל הבטון?

את הרעיון של שאיבת בטון המציאו בשנת 1927 מהנדס הגרמני בשם מקס גיס ועמיתו פריץ הל, כאשר כמה שנים אחר כך, לא הרחק משם בהולנד, נרשם גם שם פטנט על שאיבת בטון על ידי אדם בשם יאקוב קורנליוס קויימן. מאוחר יותר שולבו הפטנטים של כולם, ויצרו יחד את מה שאנחנו מכירים היום בתור משאבת בטון אשר מסייעת רבות בהקלה על העבודה באתרי בנייה ושיפוצים רבים ברחבי העולם כולו. מידע נוסף באתר https://idanb.com/