מתנות לחג לאנשים "שיש להם הכל"!

לכל אחד יש בחיים את בן המשפחה, החבר הקרוב או הקולגה שיש להם פשוט הכל! רכישת מתנה לחג גם כך איננה משימה פשוטה, ובעת שעליכם לבחור מתנה לאחות שיש לה הכל (וגם דואגת להצהיר על זה בכל ארוחה משפחתית), המשימה הופכת מורכבת יותר.

אז רגע לפני שאתם מרימים ידיים, דעו כי לנו יש מה להציע לכם! אנחנו יצאנו מהקופסא בשבילכם, וריכזנו פה מגוון מתנות מקוריות ומיוחדות שווה לתת ומן הסתם לקבל. 

טיפים מנצחים לרכישת מתנות לחג:

  • חשבו בעיקר על מי עתיד לקבל את המתנה
  • זיכרו כי אינכם צריכים לחדש, אלא בעיקר לרגש
  • תנו עדיפות למתנות שימושיות, כאלו שכל אחד צריך

לאירוח יוצא מן הכלל: מחזיק מפיות בצורת פרח

לאנשים שיש להם הכל כנראה גם מחזיקי מפיות. עם זאת, מדובר על אביזר שאוהבים לחדש ולרענן מפעם לפעם. מתנות לחגים לא צריכות להישען על המצאות חדשניות, אלא שתכליתן לרגש ולהפתיע. מחזיק המפיות המעודן ומקושט מוסיף צבע לכל שולחן. המחזיק מעוצב בקוויים נקיים ואלגנטים, והוא מתאים לפינות אוכל מודרניות וכפריות. 

לפאשניסטה שאוהבת אקססוריז: ארגונית תכשיטים

הצרה של כל בחורה היא לא מחסור בתכשיטים, אלא קושי בלמצוא פתרון אחסון יעיל ודקורטיבי. טרנד "בובות התכשיטים"? ירד כשם שהוא עלה. ארגונים לתכשיטים מאפשרת הנחת תכשיטים בעדינות (זאת בשונה מסטנדים אחרים בהם תולים את התכשיטים), תוך שהם אינם חשופים לאבק. 

לבשלנים: סט להכנת אורז במיקרוגל

כידוע, מה שהופך מנה נחמדה למנה מופתית הוא דיוק! אם אתם מעוניינים להעניק מתנת חג לקרוב שאוהב את המטבח, סיר להכנת אורז במיקרו הוא הבחירה המנצחת שלכם! 

לחובבי המסך: מעמד שולחני לטלפון הנייד

עוד הרבה לפני שהקורונה התפרצה והכתיבה את סדר היום העולמי, היו אלו שכינו את ההתמכרות למסכים כמגפה עולמית. אחת המתנות השימושיות ביותר שתוכלו להעניק, היא מעמד שולחני לטלפון הנייד. מדובר על מתנה אידיאלית לאנשים שנוטים לעבוד מהמכשיר הנייד, כך שניתן להשמיש אותו ממש כמחשב שולחני. 

לאלו שלא מפסיקים להרים "לחיים"!: פקקים מעוצבים לבקבוקי היין

יש לכם חברים או בני משפחה החובבים יינות? פנקו אותם במגוון פקקים מעוצבים לבקבוקי היין. בסוף יום קדחתני או בסוף השבוע המפנק, ישנו רצון לפתוח בקבוק, להרים לחיים וליהנות מיין איכותי. פקקי הבקבוקים מסיליקון מאפשרים לאחסן את היין במקרר לאחר פתיחתו, כך שיהיה ניתן להשמיש את הבקבוק גם להרמות "ציר'ס!" בערבים הבאים.