חליטות צמחים או תה שחור – מה יותר בריא?

אם רק עכשיו הכרתם את התה מחדש, זה בסדר להתבלבל בין הריחות, הטעמים והעלים השונים שנמצאים בחנות התה. 

כן, יש כל כך הרבה סוגים של תה וחליטות צמחים שצריך לעשות סדר בנושא אחת ולתמיד. כאשר אתם מחליטים לשתות תה, יכול להיות לזה מגוון סיבות.

הסיבה הפשוטה ביותר היא שהחורף קר מידי ותה מחמם את הגוף מעולה. שנית, יכול להיות מסיבה בריאותיות. קראתם קצת על סגולותיו הרבות של צמח התה והחלטתם שאתם רוצים לאמץ שגרה חדשה שכוללת שתיית תה על הספה. 

כך או כך, בא נעשה סדר? מהי חליטת צמחים? מה זה תה שחור? מה יותר בריא? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

חליטות צמחים ותה שחור:

רבים לא יודעים, אולם אין קשר בין חליטות צמחים לעלי תה מקוריים. מה? מה זה אומר? רגע, מיד נסביר. לעלי התה מיוחסים סגולות רפואיות רבות. בין היתר העלים מונעים סרטן, לחץ דם, עששת ועוד מגוון רחב של מחלות רפואיות.

זו הסיבה שרופאים רבים ימליצו לפציינטים לשתות תה על בסיס קבוע וגם תזונאים. כל הסגולות האמורות אינן קיימות בחליטת צמחים. הקשר בין חליטת צמחים ובין תה הוא מקרי לחלוטין.

הסיבה שאנשים מתבלבלים היא בגלל ששניהם עוברים אותו תהליך ומגיעים בצורה של "התה" המוכר לכוס שלכם.

אולם חליטת צמחים היא תהליך שצמחים עם טעמים שונים עוברים כדי להפוך למעין תמצית תה, אולם בפועל מדובר בתרכיז בטעם פירות יער. 

הסימן הברור הוא שעל הרבה חליטות צמחים כתוב ללא קופאין ובעלי תה אמיתיים יש קופאין. כך תוכלו לדעת שבעצם לא מדובר בעלי תה אלא בפטל חם. כמובן שהחומרים טבעיים ובריאים אולם אין להם את הסגולות הרפואיות של התה. למידע נוסף הכנסו לאתר סרמוני תה