השתלת שיער – למי זה יכול להיות טוב

אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר בתחום של רפואה אסתטית, מיועד דווקא לגברים ויתרה מזו, הוא לא נועד לטיפולי אסתטיקה בעור או במקומות אחרים שהיינו מצפים להם, אלא דווקא בכל מה שקשור לשיער. 

הכוונה כמובן לטיפול השתלת שיער. לא מעט גברים בוחרים לעבור טיפול זה, מאחר והם נאלצים להתמודד עם בעיות שונות שגורמות לאובדן שיער, בין אם מדובר באופן מלא ובין אם מדובר באופן חלקי, כלומר מצב בו חלק מהשיער נושר, בעוד שבחלקים אחרים בראש, דווקא יש שטחים מלאים בשיער. 

> בדקו מחיר השתלות שיער

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר רופאים שמתעסקים בתחום של השתלות שיער, אנחנו יכולים למצוא הרבה יותר כלים אטרקטיביים ואפקטיביים שיכולים לעזור בתחום. למשל, אפשר למצוא כלים שיכולים לעזור יותר מתרופות, משחות או חומרים אחרים שבעבר היה נהוג לחשוב שהם יכולים לעזור. צריך להדגיש, הכלים בהם נהוג להשתמש היום לצורך השתלת שיער, אינם חודרניים, לא מדובר בטיפול כירורגי, לא מדובר בניתוח, בסך הכל מדובר בטיפול די פשוט, סטנדרטי, בין היתר דרך טיפול בלייזר. 

חשוב להבהיר, כן ניתן להתמודד עם נשירת שיער באמצעות חומרים טבעיים, שינוי תזונתי, ובתכשירים שונים. אך ברגע שהשיער נושר, צריך להתמודד עם השאלה, איך אפשר להימנע ממצב בו יש קרחות בקרקפת. לשם כך בדיוק, יש טיפולים של השתלות שיער. 

כיצד אפשר לעשות את זה

טיפול השתלת שיער בישראל ובכלל מתבצע באמצעות מספר שלבים. ראשית בוחנים את האזור בו צריכים לבצע השתלה, איך הוא נראה, ממה הוא בנוי, איך בדיוק אמורים לטפל בו ועוד. 

שנית, בוחנים אזורים אחרים מהם צריך ואפשר לקחת שיער על מנת שיהיה ניתן להשתיל אותו באותו מקום. אפשר לעשות את זה מאזורים שונים בגוף. צריך לקחת בחשבון, שאחרי הטיפול עלולים לחוש תחושת כאב באזור התורם והנתרם, אך כאב זה יתפוגג תוך זמן קצר. 

שלישית, ההשתלה עצמה מתבצעת באמצעות הזרקות אל האזור בו רוצים להשתיל את השיער, לאחר תהליך ההזרקות תתחיל תהליך ההשתלה בפועל. חשוב לומר, הבדיקה המקדימה היא מאוד משמעותית על מנת שיהיה ניתן לאפיין בצורה נכונה את המצב ולבצע טיפול מקיף ונכון.