השתלת שיער בטורקיה

מה מייחד השתלת שיער בטורקיה בהשוואה למקומות אחרים? טורקיה של השנים האחרונות היא מרכז השתלות בינלאומי. אנשים עם בעיות שיער מכל העולם גילו את אסיה הקטנה ופוקדים אותה בהמוניהם על מנת למלא שוב חללים חסרים של שיער בראש. הדבר רווח במיוחד אצל גברים, הסובלים משתי סוגי בעיות המצריכות השתלה: קרחת בחלק העליון של הפריזורה מאחורה, או נסיגת קו המצח עד כדי יצירת מפרצים. לעתים ייתכן כי 2 הבעיות תתרגשנה על המטופל בו זמנית. או אז, המפרצים בצדדים יאיימו להתנגש עם הקרחת העליונה וליצור רצף ללא שיער. את התרחיש הזה ניתן למנוע מבעוד מועד באמצעות השתלת שיער בטורקיה.

תכנון מדוקדק של מבנה ההשתלה

בטורקיה לא יושבים רק רופאים טריקולוגיים פלסטיים אלא גם מעצבי שיער שהם רבי אומן והם יתכננו עבורכם את מבנה ההשתלה. התכנון יתבצע באמצעות סימון בצבע שחור מחיק את אזורי המילוי במצח ובמרום הפריזורה. לאחר התכנון תוגש לכם הדמיית מחשב שתבהיר כיצד אתם צפויים להיראות אחרי הטיפול. הסכמתכם לכך תוצאי לפועל את אחד הטיפולים המבוקשים אך גם המורכבים שעוברים על האדם, השתלת שיער בטורקיה .

מהלך טיפול ההשתלה הלכה למעשה

הטיפול נעשה תחת הרדמה מלאה. במהלכה, מיישם הצוות הרפואי את פתיחת האזורים בקרקפת שסומנו שהם ייעודיים למילוי זקיקים, ומציב בהם את הזקיקים החסרים. בדרך כלל הם יילקחו מאזורים תורמים שופעים, ולאחר מכן הם ייחבשו. במהלך ההתעוררות מהניתוח אתם תמצאו את עצמכם חבושים וממתינים להתאוששות.

סיום תקופת החבישה

תקופת החבישה היא התקופה בה אתם תצטרכו להסתובב או לנוח כשתחבושות מעטרות את הראש שלכם. בדרך כלל זהו סדר גודל של לא יותר ממספר ימים במהלכם הקרקפת מתחילה להתאחות ללא צלקות וללא קרישים, אלא כמו שהיא הייתה לפני הכניסה לניתוח. כאשר היא מגיעה למצב של שלמות אתם תחושו בכך ותבקשו להיפטר מהתחבושות. בתקופה זו, אין כמו לבוא לטיפול לייזר לחיזוק המערכות הללו והגברת קצב הופעת השערות על השתלים.

להחזיר את השיער היפה והמלא

לאחר השתלת שיער בטורקיה תוכלו לסלול לעצמכם את הדרך בקלות לשיער חדש. הוא עשוי לצמוח מיד בימים הראשונים של ההתאקלמות שוב בישראל, או לאחר כמה שבועות או חודשים מתום תקופה זו. השיער שלכם יחזור להיות מלא, יפה ומרשים במוקדם או במאוחר.

טורקיה – המקום המושלם לבצע השתלה של שיער

בטורקיה תוכלו למצוא את המענה המלא עבור השתלות. השתלת שיער בטורקיה היא הטיפול המדויק ביותר, המהיר ביותר וגם זה שתמיד חשים שהשיער יגיע ממש בקרוב, וכך קורה. הדבר מתאפשר באמצעות תהליכים שונים במהלך ההשתלה, טיפולי iprf לדם בקרבת הקרקפת, מילוי זקיקים מאזור תורם בראש וחבישה על מנת לשמור עליו וגם להרגיע את הפצעים שבעקירת השערות. השיער שלכם יהיה מלא ללא עוררין כאשר אתם מסדירים השתלת שיער בטורקיה.