תרופות לנשירת שיער

יש הרבה דברים שאתם יכולים לעשות, כדי להאט או לעצור נשירת שיער. אבל איזו תרופה לקחת, תלוי מאוד בסיבה שבגינה אתם מאבדים את השיער שלכם. בואו נסקור אחר כמה פתרונות איכותיים לטיפול בנשירת שיער.

 

תרופות לנשירת שיער

מצבים מסוימים, כמו נשירת שיער לאחר הריון (טלוגן אפליטום), עשויים להיפתר מעצמם. וצריך לזכור שכולם משילים שיער מדי יום, וזה נורמלי לחלוטין.

אם נשירת השיער נמשכת, אתם תרצו לראות את הרופא שלכם. הרופא שלכם יוכל לאבחן אם נשירת השיער שלכם נגרמת על ידי דברים כמו בעיות בבלוטת התריס, לחץ, זיהומים בקרקפת, התקרחות אנדרוגנית, או פשוט הזדקנות.

להלן כמה תרופות לנשירת שיער:

 

תזונה ים תיכונית

מחקר שנערך בשנת 2018 העלה, כי תזונה המכילה ירקות גולמיים ועשבי תיבול טריים, כמו הדיאטה הים תיכונית, עשויה להפחית את הסיכון להתקרחות אנדרוגנית (התקרחות נשית או התקרחות גברית) או להאט את הופעתה.

התוצאות הטובות ביותר נצפו, כאשר המשתתפים צרכו כמויות גבוהות של מזונות אלה – כמו פטרוזיליה, בזיליקום, ירקות סלט – יותר משלושה ימים בשבוע.

 

חלבון

זקיקי השיער עשויים בעיקר מחלבון הנקרא קרטין. מתוך 100 אנשים עם נשירת שיער, הם ציינו מספר חסרים תזונתיים בקרב המשתתפים, כולל חומצות אמינו המשמשות לאבני הבניין והבסיס של החלבון.

אכילת תזונה עשירה בחלבון, עשויה לסייע במניעת נשירת שיער. אפשרויות אחרות לטיפול ולמניעת נשירת שיער הן מזון כמו ביצים, אגוזים, שעועית ואפונה, דגים, מוצרי חלב דלי שומן, עוף והודו.

בנוסף, ישנם תוספי תזונה ותרופות יעילות לטיפול מנשירת שיער – גם ברמה הקיצונית ביותר. אלה, יכולים לגרום לשיער להשתקם במהירות ולגרום לו להתחיל שוב לצמוח בדיוק בצורה טבעית ושנראית יפה לעין.

 

לחצו כאן להזמנת תרופות עד הבית.