דובי ענק בתל אביב

יש כל כך הרבה אפשרויות מבחינת כמה גדול, כמה צבעוני וכמה אתם רוצים לעצמכם דובי ענק איכותי ומושקע. הקטיפה הרכה של פרוות הדובים רכה במיוחד והיא כלולה בבחירת הצעצועים הרכים שלנו לתינוק. אז איפה למצוא דובי ענק בתל אביב?

דובי ענק בתל אביב 

המתנה של דובון ענק, חוצה את כל הדורות. אתם יכולים לתת את זה לפעוט כדוב שגדול פי 10 מגודלו. מושלם להתכרבל מעל או בסמוך אליו. מדוע לא לתת לזה משמעות ליום ההולדת או כהפתעה מיוחדת במיוחד.

סוגי דובים בתל אביב 

קוקי ראלף, באדי ותינוקות, הם רק כמה מהדובים הענקיים שמחכים בחנות הצעצועים הרכים. ראלף הוא דובון לבן ענק הלובש קשת אדומה צבעונית כמו ליבו האדום. 

ראלף עומד בגובה 120 סנטימטרים. אם זה גדול מדי בשבילכם, אל תדאגו, ראלף זמין גם בגובה 100 סנטימטרים.

דובון באדי ענק 

באדי הוא דובון ורוד ענק, או שהוא בא גם בצבע כחול בהיר מדהים או שוקולד קלאסי חום כהה. באדי לובש תמיד צעיף רך וחביב, לא משנה מה מזג האוויר בחוץ. הוא יהיה המתנה המושלמת ליום ההולדת או לחבר או החברה..

דובי פרוותי ומתוק בתל אביב 

לכל הדובים בחנות הצעצועים בתל אביב, יש את הפרווה הרכה ביותר שניתן להעלות על הדעת. אז אם אתם נותנים את זה במתנה, בהחלט תתקשו להיפרד ממנו.

דובי גדול יותר פירושו, בדרך כלל, יקר יותר, למעט כשמדובר בדובי ענק מידי. אתם לא צריך לבזבז דולרים גדולים כדי להביא הביתה את אחד מהדובים הענקיים, מכיוון שהם במחיר סביר למדי. לא משנה אם אתם מתייחסים לעצמכם או למישהו אחר, הדובון הענק הגדול הוא תמיד להיט ענק.