פתרונות אקוסטיים לגינה – משאירים את המולת הרחוב מחוצה לה

אין כמו גינה ביתית לבילוי ולשעות איכות נעימות עם בני המשפחה או החברים. אבל מה קורה כאשר הגינה רועשת ולא מספקת לכם את הרוגע ואת השלווה עליהם אתם חולמים? מה עושים במידה ויש בגינה הרבה רעש, וההנאה שלכם נפגעת? שימו לב – יש פתרונות אקוסטיים לגינה. מדובר על פתרונות מיוחדים שיאפשרו לנו להפחית במידת מה את המולת הרחוב שחודרת אל תוך הגינה שלנו. כך שנוכל להפיק מהגינה את מלוא התועלת, והיא תהיה שימושית ונעימה לנו.

אקוסטיקה – תחום מקצועי לכל דבר

יש להבין כי תחום האקוסטיקה הוא תחום מקצועי לכל דבר. וזה אומר שכדי ליהנות מפתרון יעיל ומוצלח, כזה שאכן יפחית את הרעש הקיים בגינה, וישאיר את המולת הרחוב בחוץ – יש לפנות אל איש מקצוע מוסמך ומנוסה בתחום זה. לו יש את הידע הנדרש ואת ההיכרות עם הפתרונות הקיימים. לאחר שתפנו אליו הוא יגיע למקום כדי לבחון את הנתונים בשטח ואת המצב הנוכחי של הגינה. בהתאם לכך הוא יתכנן את הפתרון האקוסטי המוצלח והמומלץ ביותר עבורכם.

אילו פתרונות קיימים?

ניתן להבחין במספר סוגים של פתרונות אקוסטיים.

  • מחיצות – כדי להפריד את הגינה מהרחוב ניתן להתקין מחיצות אקוסטיות מיוחדות. אלו נועדו לעצור את המולת הרחוב ולמנוע חדירה אל המרחב הפרטי.
  • חומה – יש מקרים מסוימים בהם יהיה צורך לבנות חומה בגובה הבית כדי לאפשר הפרדה מוחלטת בין הרעש שברחוב לבין הגינה שאתם רוצים אותה שקטה. אם כי חשוב לדעת שכאשר מקימים חובה יש לקבל לכך היתר וכן את הסכמת השכנים הנוגעים לעניין זה.
  • גדר חיה – בגינות רבות ניתן לראות כי עושים שימוש בגדר חיה. הגדר החיה מאפשרת לנו ליהנות מפרטיות ולמנוע היזק ראייה. אך גם עבור הפן האקוסטי ניתן למצוא פתרון בגדר חיה. אם כי לא מדובר על מעט צמחים, אלא על כמות משמעותית יותר של שיחים וצמחים שיגנבו גם יותר שטח מהגינה.

הפתרון הנכון לכם

כדי למצוא את הפתרון הנכון לכם יש לפנות אל איש מקצוע מומלץ שידע לכוון אתכם לפתרון המושלם עבורכם.