יום כיף באילת – אם היה לכם יום אחד באילת מה הייתם עושים

אולי זה נשמע מעייף לצאת אל עבר יום אחד בעיר אילת, אבל כאשר אנו נמצאים בעידן שבו יש טיסה מהירה לכל מקום, טיסה לאילת מאפשרת ליהנות מאווירה של עיר נופש גם אם זה ללא לינה. זה טוב עבור אנשים שלא יכולים למצוא לעצמם סידור לילדים ללילה, או עבור אנשים עסוקים שרק מעוניינים לעשות רגע של הפוגה מכל הסטרס היומיומי ולצאת לחלוטין מן השגרה. יום כיף באילת הוא בהחלט רעיון נהדר, והנה כמה דברים שאותם ניתן לעשות שם עבור יום כיפי במיוחד.

שופינג במתחמי הקניות

לאחר שנוחתים בשמחה רבה באילת ומגיעים אל האזור של הטיילת, זה הזמן שבו תרים אחר מתחמי הקניות ושם עורכים מסע של קניות ללא מע"מ שיכול לחסוך עבור אדם מתוכנן הרבה מאוד כסף. ישנם אנשים אשר דוחים את הקניות העיקריות שלהם לרגע של ההגעה לאילת, ולא צריכים יותר מיום אחד שב קונים את כל הנדרש. מה שכן צריכים הוא מקום לאחסון של הכל עד לרגע של ההגעה חזרה הביתה. אלו מתחמים של  קניות קיימים באילת? יש את האייס מול הענק, את מתחם רד, את קניון מול הים הוותיק ואת המתחמים הנוספים כמו מתחם ביג ומתחם הקניות הקטן שנמצא בצמוד למלון מלכת שבא. מכיוון שישנם הרבה מתחמים, זה חשוב לערוך רשימה מסודרת, ואת המקומות שבהם יש את הריכוז של כל המקומות לקנייה נוחה ומהירה.

> בדקו מה אפשר לעשות בעיר אילת בנופש

רוגע מהנה בחוף הים

אם יציאה אל מסע של קניות זה לא הדבר העיקרי אשר לשמו הגעתם אל העיר אילת, אלא יותר חופשה של פינוק לגוף ורגיעה, כדאי להזמין יום של כיף שכולל כמה שיותר פינוקים שאוהבים, החל מעיסוי נעים ועד לארוחה טעימה בבופה שבו יש מכל הבא ליד. את כל אלה יכולים להשלים עם שחייה נעימה בבריכה או אפילו עם יציאה אל הפלגה מפנקת ביאכטה בים אילת. האפשרויות מהבחינה הזו הם רבות, וכל אחד חופשי לבחור לעצמו את מה שהופך את היום הזה למושלם מתחילתו ועד לדרך חזרה אל נמל התעופה, ומשם הביתה.