יום כיף לעובדי חברה – רעיונות מדליקים לשבור שגרה- "מטיילים עם ענת"

מחפשים יום טיול מהנה במקום מיוחד בצפון הארץ או בדרומה? מחפשים את פינת ארץ ישראל היפה באזור המרכז שרגלכם עוד לא דרכה בו? רוצים לחזק את הקשרים הבין אישיים של צוות המשרד ולפנק אותם ביום כיף וגיבוש ארץ ישראלי מרגש ומעניין?

בחרו את דרגת הקושי של הטיול, בהתאם לצוות העובדים שלכם ולאופיים, בחרו את הנופים שתרצו לחוות, בחרו את מספר השעות שהמשרד מפרגן בו לעובדיו ביום של כיף פרופר. נמצא לכם בדיוק מה שחיפשתם, בהתחשבות מדוייקת בכל החברים למסלול שלכם.

כל מסלולי הטיול לצוות שלכם בארצנו היפה

בין אם המסלולים האתגריים ובין אם המסלולים המתאימים לכל הצוות, בחרו את האזור בארץ אותו אתם מעדיפים, נחשב לכם גם זמני נסיעה והתארגנות וגם זמני מנוחה הכוללים מסעדות מומלצות באיזור הטיול. כל שעליכם לעשות הוא להגיע לטיול עם הרבה מצברוח טוב, על מנת לגבש את הצוות ולהפוך את העבודה במשרד, הרבה יותר נעימה וחברמנית.

מהו המסלול המתאים לכם ולעובדי צוות החברה שלכם? מה דעתכם על צפון הארץ?

כל מסלולי טיולים בצפון יכול להפוך לחוויה מרגשת בשטח ארצנו היפה, מסלול בין הרים מיוערים, מסלול מרגש בנחל עיון, נחל ציפורי או מסלול הג'ילבון המאתגר,  הירדן ההררי ממצד עתרת, טיול ברמת הגולן, מפל התנור, מפלי קניון הבזלת בנחל חרוד, הר הכרמל,  נחל השופט: טיול מים קליל וקצר, טיול בגליל,  מצוק מבוא חמה- מעל נופי כינרת,  חוויה הררית בגולן והמסלולים עוד מרובים…

הטיול המומלץ שלנו לצוות שלכם

אנו ממליצים לבצע שילוב של כל העולמות, חוויה קולינרית, חווית טיול הכוללת נופים עוצרי נשימה הממחישים את איתני הטבע ואת כוחות הנשימה העמוקה את האוויר הצלול הרחק מאיזורי התעשייה והעבודה, כך תוכלו יחד עם העובדים שלכם להינות מחוויה מקרבת, חברותית וחברמנית למען צבירת חוויות משותפות, והעמקת הקשר הבינאישי, על סמך היכרותכם איתם.

המומלצים שלנו בעבורכם:

הקפידו על תכנון ארגון ותיאום עם כל הגורמים הרלוונטיים, כדי לא להיתקל בבלת"מים שיעצרו את רצף הכיף וההנאה המשותפת.

  • טיול ג'יפים
  • שייט בקייאקים
  • שילוב של מסעדת הרים מעניינת בטיול
  • משחקים שוברי שגרה