פירות ליולדת – ההפתעה המושלמת לחדר הלידה

קיבלת טלפון מרגש מחברה אהובה שסיפרה שילדה לפני מספר שעות, ואת כבר מתחילה לחשוב על מתנה מפתיעה ומיוחדת שתראה לה כמה שאת אוהבת וחושבת עליה. במקום לשלוח כמו כולם זר פרחים בנאלי, או בלוני הליום עם דמות של בקבוק / מוצץ – תוכלי להפתיע אותה עם מגש פירות טריים!

מדוע מומלץ להעניק דווקא פירות ליולדת?

חוץ מהעובדה כי מדובר על מתנה מקורית שאיננה כמו של אחרים, פירות ליולדת יהיו שימושיים וחיוניים במיוחד עבורה. לידה כרוכה כמובן במאמץ פזי ולא מעט מחסור של שעות שינה, דבר המשפיע על מצבור האנרגיות בגוף. לכן כאשר היולדת תקבל לידיה מגש של פירות מושקע וטעים, היא תוכל להחזיר לעצמה את האנרגיות החסרות בעזרת פירות טריים המלאים בוויטמינים ומינרליים חשובים עבורה.

בנוסף, לאחר הלידה מגיעים מבקרים רבים לבקר ולאחל מזל טוב. מגש הפירות יוכל לשמש את היולדת ובן הזוג לאירוח נעים וטעים עבור כלל האורחים שמגיעים, כך שכולם יוכלו ליהנות יחד מפירות משובחים ומתוקים.

מתנה צבעונית, מקורית ומרשימה

מעבר לכך שמדובר על מתנה מרשימה ושימושית, מגש הפירות יכול להחליף בקלות כל זר פרחים או מתנה אחרת שתקשט את החדר של היולדת. ניתן לבחור בין מגש מעוצב של פירות טריים, או סלסלת פירות גדולה ומרשימה גדושה במיטב הפירות האיכותיים ואהובים ביותר על היולדת.

הפירות הצבעוניים והסידור האסתטי של המגש, יהוו את המתנה המושלמת עבור היולדת שתשמח לקבלת מתנה חיונית ויפה שתוסיף צבע לחדר בבית החולים. בנוסף כדאי לזכור כי הפירות במגש יוכלו ללוות את היולדת כל זמן שהיא נשארת להשגחה בבית החולים, וכשתשתחרר לביתה לא תאלץ "להיסחב" עם עודף מתנות שימלאו את ביתה.