למה חשוב לשים לב בסדנאות גיבוש לעובדים?

לנהל צוות של עובדים זו לא משימה פשוטה כלל וכלל. בעבר זה היה הכי פשוט להעניק בונוס על סוגיו השונים כדי לתגמל עובדים, אבל נכון להיום זה הרבה יותר ברור כי צוות ראוי כי יהיה מגובש כדי להפיק ממנו את המירב.

מקום שמתורגל בסדנאות גיבוש

סדנאות של גיבוש יכולות להיערך בכל מקום כמעט. הסדנא יכולה אפילו להיערך בחדר הישיבות של אותו מקום עבודה. למה בכל זאת יוצאים אל מחוץ למקום? כי זה חלק מהעניין, וככזה זה בהחלט חשוב לשים את הדגש לגבי המיקום שבו יש את הניסיון ואת המומחיות ביצירה של מקום שבו לא רק יש סדנאות גיבוש בחלל הכי אידיאלי שאפשר, כי גם את צוות המקום שיודע להיערך עבור כל סוג של קבוצה שמגיעה לגיבוש ולו יש את הניסיון הרב על כל המשתמע מכך.

גיוון של סדנאות

יש לא מעט מקומות שמציעים את האפשרות של סדנאות גיבוש עבור צוות של עובדים. ועבור בעלי עסקים רבים זו כבר זו לא שאלה של האם לבצע סדנא, כי זה ברור בהחלט עד כמה זה חשוב שצוות העבודה יהיה מגובש ככל האפשר, אלא איזה סוג של סדנא הכי עדיף לבחור עבור העובדים כדי לקבל תוצאה עד כמה שיותר יעילה. דבר זה אומר כי ככל שהמקום יכול לספק מבחר רחב של סוגי סדנאות לצוות העובדים, כך רמת היעילות מן המקום רק תלך ותגבר עבור סוגים רבים יותר של מקומות עבודה ועובדים שצריכים לא פעם פתרון אחר לפי סוג העבודה.

מקומות מעוררי השראה

אנשים שעובדים כל היום במקום מסוים רגילים אל המראה שלו ואל הדרך שבה הוא מחולק. היציאה של סדנאות גיבוש עובדים שמתקיימות במקום לסדנאות בשרון נועדה לשבור את השגרה הזו, לא רק מן הבחינה של שיבוש סדר היום, אלא גם מהבחינה של מעבר אל מקום שונה בתכלית בעיצוב שלו בצורה שתכניס אל העובדים אל מקום שבו יוצאים מהמסגרת ומהריבוע בצורה הכי טובה שאפשר. זה מקום שמעלה את רמת היצירתיות, וכזה שמכניס את האדם לתחושה הרבה יותר נינוחה, כזו שבה יכולים להכיר יותר לעומק אחד את השני ולהביא אל חיבור שיוצר גיבוש בצורה הכי טובה.