הטסת גורים לישראל: הבירוקרטיה שאתם צריכים להכיר

רבים מעוניינים לאמץ גורי כלבים גזעיים, ובמקרים רבים, מייבאים אותם מחו"ל. הסיבה העיקרית לכך היא, לרוב, מחסור בכלבים מהגזע בו מעוניינים. צריך לומר כי הבאת גור לישראל כרוכה בפרוצדורה מורכבת וארוכה הכוללת ביצוע בדיקות רפואיות, חיסונים ומתן אישורים, וכמובן, תהליך הטסה הנעשה מול חברת התעופה הנבחרת. בנוסף, קיים הליך בירוקרטי בעת הכנסת הגור לישראל. אנשים רבים נרתעים מכל התהליך הזהה ויכולים לקבל שירות מקיף מחברה  מקצועית בתחום. כך,  מרגע בחירת הגור,  דרך פרוצדורה של הטסת כלבים לישראל ועד לקבלתו בארץ.

תהליך מסודר 

ההטסה נעשית במטוסים של חברות בינלאומיות. יש להגיע לטרמינל הקרגו לעמדת עמיל המכס של החברה. הוא ירצה לראות את המסמכים ואת כלוב ההטסה. הכלוב חייב להיות תקני על פי דרישות ארגון חברות התעופה הבינלאומי. כלומר: בגודל המתאים עם מרווח פנימי, ללא גלגלים ומותאם טכנית כולל לעשיית צרכי הכלב. יש הקפדה רבה על כך ואין דרך לנסות לקבל הקלות בכך. לאחר מכן, יש לקבל שטר מטען אותו מקבלים מעמיל המכס עצמו או מחברת התעופה המטיסה. 

קבלה בשדה תעופה הישראלי

תנאי ראשי לייבוא לישראל הוא הגשת מסמכים מוקדמת למשרד החקלאות לגבי הגור ואישורם. בעת ההגעה לישראל יהיה  צורך לעבור מספר גורמים עד לשחרורו. ראשית, החברה המטיסה לטובת תשלום וסגירת חשבונות, לאחר מכן תשלום מע"מ ומכס. בנוסף, בדיקת וטרינר מוסמך מטעם משרד החקלאות וכן, תשלומים לשדה תעופה עבור השהייה של הגור בו. מדובר, למעשה, בתהליך ארוך ומורכב ומומלץ, לכן, לעשותו  בעזרת חברה מקצועית בעלת מוניטין בתחום, כמו revivolution dogs. שירותיה מקיפים וכוללים, ייעוץ, הצגת הגור הרצוי בתמונות וסרטונים, טיפול בכל הבירוקרטיה וליווי ככל הנדרש. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר וישמחו לשרת כל לקוח נזקק.