מרגישים עייפים באמצע היום, קחו פירות. הייתרון של הפרי

רוב האנשים נוטים להרגיש עייפות אי שם בסביבות השעה 15:00 או 16:00 אחרי הצהרים. מדובר על השעה הקשה ביותר ביום, היות והעובדים נמצאים אחרי ארוחת הצהרים וכבר מחכים לסיום יום העבודה שלהם. בערך בשעות האלו, ישנה נטייה להתחיל להתנמנם, לפהק ולהרגיש תחושה של כבדות או עייפות. בשלב הזה, אנשים רבים בוחרים לשתות כוס קפה או להתפנק בכמה עוגיות, עוגות או מאפים. אך למעשה מדובר על טעות טקטית קשה, היות והדבר גורם לעלייה ברמות האנרגיה לתקופה קצרה בלבד, ומיד לאחר מכן ישנה הדרדרות קשה ברמות הסוכר בדם. זה השלב שבו אנשים כבר מפסיקים לחשוב בצורה צלולה, הם מתחילים לקשקש עם הקולגות שלהם בעבודה או סתם להתעסק עם העניינים שלהם.

היתרון של אכילת פירות באמצע היום

למעשה, אחת הדרכים הפשוטות והיעילות ביותר כדי להתמודד עם העייפות של שעות אחר הצהרים, היא שתיה מרובה של מים ואכילה של פירות. המים יגרמו לכם להרגיש רעננים וצלולים יותר, בעוד הפירות יגרמו ל"בוסט" של ויטמינים ומינרליים בגוף. מעבר לכך, הפירות המתוקים מכילים סוכר, שיגרום לכם לעלייה ברמות האנרגיה, אך ללא הנפילה החדה שנגרמת כתוצאה מאכילת עוגות או מאפים. פרי מתוק ואיכותי יכול לגרום לעלייה במצב הרוח, דבר שיגרום לכל עובד לחזור לעבודה באנרגיות מחודשות. עבר לכך, מדובר על דרך נפלאה לנשנש משהו בריא ולא כבד, שלא יגרום לתחושת לאות של אחרי האוכל. חשוב לזכור כי רוב האנשים בעידן המודרני, לא מצליחים לשמור על תזונה מאוזנת ובריאה. רוב העובדים מעבירים את רוב היום שלהם בעבודה, דבר שגורם להם לבסס את מרבית התזונה שלהם על פחמימות ריקות, כגון עוגיות, עוגות ונשנושים שונים. אך למעשה, חברה שתשקיע בפירות וירקות  איכותיים במקום העבודה, תוכל לאפשר לעובדים שלה לאכול בריא יותר. מדובר על השקעה לטווח הרחוק, היות ועובדים שניזונים נכון, יהיו בריאים יותר, פרודוקטיביים יותר ואנרגטיים יותר.

לסיכום, אכילת פירות וירקות במשרדים באמצע היום יכולה לסייע לכל אחד להרים את רמות האנרגיות ולשפר את מצב הרוח. מסיבה זו בדיוק, כל חברה חייבת לדאוג לפירות טריים במטבחון שלה.

קראו עוד על: אספקת עוגות לעסקים