אביזרי יוגה מומלצים

פעילות יוגה נועדה לאימון הגוף בשילוב עם הנפש והרוח. הפעילות הזאת נחשבת לטובה ומיוחדת ורבים אוהבים לעשות אותה. היא נעשית ביחידות ואפשר לעשות תרגילים עם ובלי אביזרים שונים. ניתן למצוא אביזרי יוגה מומלצים ובין היתר: כריות מסוגים שונים ובצורות גיאומטריות נבחרות. כמו למשל כריות עגולות וחצי עגולות, מלבניות, בצורת סהר ועוד. יש כריות מדיטציה. כריות אחרות נקראות בולסטר והן מגיעות בצורת גליל. כולן נועדו לתמיכה לגב או לגוף. בנוסף להן, ניתן למצוא כריות מיוחדות לעיניים, סטים של חגורות, רצועות וגומיות.

אביזרי עזר נוספים

ניתן למצוא אביזרים נוספים כמו משולש יוגה, גלגל יוגה מקצועי, מחצלות, מזרונים ואביזרים נוספים משלימים. ניתן לרכוש כל אחד ביחידות או סט שלם הכולל את כל או מרבית האביזרים הנ"ל. מכשיר נוסף אשר משמש אנשים לאימוני יציבה, שיווי משקל ואימוני מוח וריכוז הוא באלנס בורד אשר ניתן לתרגל עליו שלל תרגילים שנועדו לחיזוק שרירי הליבה, ליציבה ועוד. המכשיר הנ"ל מסייע רבות לאנשים אשר עוסקים ביוגה מאחר ובעזרתו ניתן לחזק שרירים אשר נחוצים בעת ביצוע היוגה. הוא גם תורם להגברת הריכוז שלהם, כך, שהם מגיעים מוכנים טוב יותר לשיעורים עצמם.

תרגול על באלנס בורד

באלנס בורד הוא מכשיר המגיע בשני חלקים לוח עץ וגליל עליו הוא מונח בעת ביצוע האימון. הרעיון הוא שהמתאמן עומד עליו ומנסה לשמור על שיווי משקל. בעת הפעולה הוא מחזק את שרירי הליבה, ובנוסף, הוא לומד להתרכז. אלו הם תרגילים אשר דומים מאוד לתרגילי יוגה. מומלץ לרכוש באלנס בורד או אביזרים ליוגה אצל משווקים בעלי שם. הם רוכשים אותם מיצרנים בעלי מוניטין. משום כך, הם איכותיים מאוד ותורמים רבות לפעילות נכונה ומספקת.