עריכה של ספר דיגיטלי

כל מה שרציתם לדעת על עריכת ספרים דיגיטלית

רבים לא יודעים כי אחד הדברים החשובים ביותר בעריכת ספרים היא העריכה הספרותית. סופר כשרוני ככל שיהיה, צריך עורך ספרותי שילטש לו את כתב היד ויתעמק אתו ברעיונות הגלומים בספר, עד ליצירה איכותית ביותר שהקורא יקרא את הספר בשקיקה מתחילתו ועד סופו.

אם אתם מעוניינים להוציא ספר לאור קבלו את כל המידע על עריכה של ספר דיגיטלי.

השלבים בעריכת ספרים דיגיטלית:

שלב ראשון:

בשלב הראשון אתם שולחים את כתב היד שלכם אל צוות העורכים. בשלב זה מתבצעת בדיקה ראשונית של מספר עורכים, העורכים בודקים את סוגת הספר ודנים בניהם על האתגרים הנוספים שיש בספר, ומהי הדרך המתאימה ביותר לערוך אותה בצורה מושלמת.

השלב השני:

מתאימים עורך לסופר לא כל סופר יתאים לכל עורך ולא כל עורך יתאים לכל סופר, ולכן קיימת מין הסתם אפשרות של התאמה ממגוון רחב מאד של עורכים שאחד או כמה מהם יתאימו.

כמו כן כמו בכל תחום יש התייעצות עם מספר מומחים שיכולים בסופו של דבר לתת לכם את חוות הדעת המעולה ביותר לצורך כך.

השלב השלישי:

השיטה של עבודה משותפת של מספר עורכים מכילה מגוון רחב ביותר של עורכים שיכולים להביע את דעה שלהם כמו כן כאשר עורכים רבים את הספר מובטח כי הספר יהיה ערוך היטב ובזמן מה שלא ניתן לומר לגבי עורך נפרד שלפעמים לא יכול לסיים את העבודה.

כמו כן, חשוב להבין שהעורך הוא ייחודי ומתאים לסופר וכך מובטח כי העריכה הספרותית תהווה חלק בלתי נפרד מעריכת הספר הדיגיטלית. עריכה ספרותית היא החלק הקשה והארוך ביותר כאשר ניגשים לעריכת ספר, ספר שערוך היטב גם יהיה ברמה גבוהה יותר.

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים ם

אולי יעניין אתכם?

Main
jones

לא יודע מה לקנות לאישה שלך? אספנו כמה מתנות מדליקות שיפתרו לך את הבעיה

אחת הבעיות הנפוצות בעבור גברים היא להחליט איזו מתנה לקנות לאישה. זה לא משנה אם מדובר על יום האהבה, יום הנישואין או יום הולדת. כמעט תמיד גברים מתקשים להחליט במה לבחור ולהבין איזה מתנות לאישה כדאי לרכוש.  

קרא עוד »
Main
jones

צו פתיחת הליכים – למי זה נוגע וממה יש להזהר

מצב של צו פתיחת הליכים יהיה רלוונטי עבור אנשים שהבקשה שלהם לחדלות פרעון התקבלה. בסיטואציה הזו צפוי להיקבע גובה החזר חודשי וזאת בכדי לסיים עם החובות של החייב ולעשות זאת בצורה כזו שתאפשר לו לפתוח דף חדש. בכל

קרא עוד »
Main
jones

10 רעיונות מדליקים לצילומים ביום החתונה

צילומים ביום החתונה הם מזכרות חשובות ויקרות מיום האירוע. אבל כדי שיהיו לכם צילומים מרגשים באמת, כדאי לחשוב איך יוצרים סשן צילומים מקורי, שיהיה רק שלכם. אז קבלו 10 רעיונות שיעזרו לכם ליצור אלבום תמונות מיוחד ליום החתונה.

קרא עוד »
גריל גז
Main
jones

איך לבחור גריל

המאמר באדיבות  ארגמן4יו אתם מחפשים את הדרך שתהפוך את המרפסת שלכם לחלק אינטגרלי מהבית? נמאס לכם מהעובדה שאתם לא מנצלים אותה כמו שצריך? רוצים להוסיף עוד אופציות מבחינה קולינרית לארוחות המשפחתיות שלכם? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים

קרא עוד »
קרטון גלי
Main
jones

קרטון גלי – לכיסוי משטחים ואריזת רהיטים

כיום ניתן לקנות קרטון גלי במחירים מעולים ותוכלו לעשות בו שימוש למגוון צרכים שונים. בין הפופולריים ביותר ניתן לציין סיכוי משטחים בעת שצובעים את הבית או לשם אריזה של רהיטים ומניעה של נזק. בכל מקרה, דעו לכם כי

קרא עוד »
חימום תת רצפתי חשמלי
Main
jones

חימום תת רצפתי חשמלי

חימום תת רצפתי חשמלי מאפשר לכם ליהנות מרצפה חמה בחורף. הטמעת אביזרי החימום קלה ופשוטה ונעשית מתחת לבלטות שלכם על ידי אנשי מקצוע. התשתית מאפשרת לכם מעין תנור מתחת לרגליים בטמפרטורות שאתם מווסתים. שימוש בתשתיות בחורף מאפשרת לכם

קרא עוד »