כל מה שרציתם לדעת על עריכת ספרים דיגיטלית

רבים לא יודעים כי אחד הדברים החשובים ביותר בעריכת ספרים היא העריכה הספרותית. סופר כשרוני ככל שיהיה, צריך עורך ספרותי שילטש לו את כתב היד ויתעמק אתו ברעיונות הגלומים בספר, עד ליצירה איכותית ביותר שהקורא יקרא את הספר בשקיקה מתחילתו ועד סופו.

אם אתם מעוניינים להוציא ספר לאור קבלו את כל המידע על עריכה של ספר דיגיטלי.

השלבים בעריכת ספרים דיגיטלית:

שלב ראשון:

בשלב הראשון אתם שולחים את כתב היד שלכם אל צוות העורכים. בשלב זה מתבצעת בדיקה ראשונית של מספר עורכים, העורכים בודקים את סוגת הספר ודנים בניהם על האתגרים הנוספים שיש בספר, ומהי הדרך המתאימה ביותר לערוך אותה בצורה מושלמת.

השלב השני:

מתאימים עורך לסופר לא כל סופר יתאים לכל עורך ולא כל עורך יתאים לכל סופר, ולכן קיימת מין הסתם אפשרות של התאמה ממגוון רחב מאד של עורכים שאחד או כמה מהם יתאימו.

כמו כן כמו בכל תחום יש התייעצות עם מספר מומחים שיכולים בסופו של דבר לתת לכם את חוות הדעת המעולה ביותר לצורך כך.

השלב השלישי:

השיטה של עבודה משותפת של מספר עורכים מכילה מגוון רחב ביותר של עורכים שיכולים להביע את דעה שלהם כמו כן כאשר עורכים רבים את הספר מובטח כי הספר יהיה ערוך היטב ובזמן מה שלא ניתן לומר לגבי עורך נפרד שלפעמים לא יכול לסיים את העבודה.

כמו כן, חשוב להבין שהעורך הוא ייחודי ומתאים לסופר וכך מובטח כי העריכה הספרותית תהווה חלק בלתי נפרד מעריכת הספר הדיגיטלית. עריכה ספרותית היא החלק הקשה והארוך ביותר כאשר ניגשים לעריכת ספר, ספר שערוך היטב גם יהיה ברמה גבוהה יותר.