כל מה שצריך לדעת בבחירת מזרון יחיד לילדים

בוחרים מזרון יחיד לילד? יש כמה דברים חשובים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מחליטים על המזרון. כדי שהוא יהיה מתאים, נוח, בריא ומאפשר שנת לילה רציפה ואיכותית. כאן תקבלו את המידע הנחוץ שיעזור לכם לבחור את המזרון יחיד הטוב ביותר לילד שלכם.

מה שאתם צריכים לדעת על בחירת מזרון יחיד לילדים

  • אם יש מבוגרים רבים שיש להם רגישויות שונות והם לא נרדמים או ישנים טוב על מזרונים שלא מתאימים להם בדיוק, הרי מרבית הילדים יכולים לישון טוב גם על כל מזרון ברמה סבירה. זה אומר שאולי אתם רוצים לפנק את הילד ולקנות לו מזרון איכותי וטוב, אך למען האמת הוא לא צריך משהו מאוד מיוחד כדי להשלים לילות בשינה איכותית.
  • בעניין בחירת המזרון לילדים יש לזכור כי המזרון חייב להיות מוגן על מנת למנוע מצב של היווצרות כתמים או רטיבות. מטבע הדברים ילד הוא ילד והוא לא תמיד שומר על ניקיון כמו מבוגר. דבר שעלול להזיק בצורה חמורה למזרון ולספח לו ריחות לא נעימים שילוו אותו לאורך שנים. 
  • רוחב המזרן משמעותי לנוחות של הילד. המזרון צריך להיות ברוחב מתאים ונוח שיאפשר לו לישון בנוחות רבה. כמובן שילד לא צריך מזרון רחב כמו מבוגר. אך בעניין זה עליכם לקחת בחשבון את הנושא של תקופת השימוש. כלומר – עד איזה גיל תרצו שהילד שלכם ישתמש במזרן. אם מדובר על מיטה לפעוט אין צורך לרכוש מזרן רחב. אך אם המזרן נרכש עבור ילד לקראת גיל ההתבגרות מומלץ כמובן לבחור מזרן רחב יותר.
  • המזרן בסופו של דבר חייב להתאים למיטה מבחינת המידות. לכן יש למדוד את המיטה ולבחור בהתאם לכך את המזרן.