כל מה שייחודי בריצוף טרוורטין

הרבה אנשים מחפשים עבור ריצוף הבית, משהו בסגנון כפרי מרגיע וכיפי. אבנים טבעיות כמו צפחה או טרוורטין הם האבנים המתאימות לכך. אמנם, אבן הצפחה אינה נעימה כל כך להליכה עליהם. לכן אם אתם רוצים בית בניחוח כפרי נעים ויחד עם זאת נוח להליכה ללא חשש שהעקב יתקע בין האבנים, כדאי לכם להכיר את אבן טרוורטין.

בואו נכיר את כל מה שייחודי בריצוף טרוורטין. אבן הטרוורטין מגיע בגוונים מקוריים, נהדרים ונעימים. קצוות האבנים מחוספסים והם הופכים את הריצוף לאטרקטיבי יותר ומושך. בתחילה, אבן הטרוורטין שימש בעיקר לריצוף גינות וכדו'. אבל עם הזמן אנשים הבינו שמראה כפרי מושלם יכול להתאים גם לכל הבית.

מראה קסום

ריצוף טרוורטין בכל הבית, משדרג את מראה הבית שלכם. זה נותן לנו משהו חדש שלא הכרנו, כיפי ורענן. ריצוף טרוורטין משנה את האווירה במקום. הקסם שיש למראה הטרוורטין הוא עצום, מרענן ומרגיע.

בשוק ניתן למצוא את אבן הטרוורטין במגוון ווריאציות. הוא מכניס לבית שלכם את מגע הטבע. מכיוון שניתן למצוא בשוק מגוון רחב מאוד ובצבעים שונים של ריצוף טרוורטין (כמו זהוב, בז', אגוז ועוד גוונים טבעיים) כל אחד מאתנו יכול למצוא את הריצוף בצבע האהוב עליו והמותאם לסגנון הדירה / החדר.

שיש – גיר

ריצוף טרוורטין מאבנים אלו שייך למשפחת הגיר. רבים מדמים את אבן הטרוורטין להכלאה של גיר ושיש. אריחים אלו בדומה לשיש הם בעלי נקבוביות זעירות והן יכולות לספוג כתמים וכדו' אם הם לא ייחתמו בגימור מתאים.

גם אם כן אטמתם את האריחים כמו שצריך, יש להקפיד על ניגוב כל כתם או משהו שנשפך על האריח, במיוחד עם הנוזל הוא חומצתי, כמו מיץ פירות וכדו'.
מוזמנים לפנות אל מילסטון לפרטים נוספים!