כל מה שחשוב לדעת על שירותי ענן

יש לא מעט דברים שכדאי לדעת על שירותי ענן, למשל שהם מאוד חסכוניים. בנוסף, הם מסייעים לשמירה על אבטחת מידע, התגוננות מאיומים ונוזקות, היערכות טובה למקרה כופר מקוונים ועוד שלל יתרונות הרלוונטיים לארגונים ולעסקים. אלה הדברים העיקריים שכדאי לדעת ולהבין על שירותי ענן מומלצים

לאילו עסקים הם מתאימים 

שירותי ענן מתאימים לכל סוגי העסקים. מדובר בפתרונות גמישים שניתן להזמין אותם בדיוק על פי צרכי העסק הנוכחיים. כבר כיום עושים בהם שימוש עסקים קטנים, ארגונים גדולים וחברות ענק. העיקר זה להגדיר את צרכי העסק ובהתאם לכך להצטרף לשירות המתאים ביותר. 

עד כמה זה חסכוני 

במקום להשקיע בתחזוקת שרתים עסקיים ורכישת ציוד קצה יקר, הרבה יותר משתלם להבין עד כמה שירותי ענן באמת חסכוניים. על פי ההערכות, מרבית העסקים שטרם הצטרפו יכולים לחסוך עד עשרות אחוזים בהוצאות המחשוב. 

בטוח שזה בטוח 

תארו לעצמכם מצב שבו פורצים לעסק וגונבים את המחשב עם כל המידע העסקי שבו. או ששריפה חלילה הרסה רשת מחשבים עסקיים. מפחיד, לא? שירותי ענן דואגים שתסריט כזה לא יוכל לקרות. שירותי ענן במיטבם שומרים את המידע העסקי בחוות שרתים מאובטחות וחיצוניות. אפילו אם חוות שרתים אחת ניזוקה (מה שלא סביר שיקרה), עדיין קיימת חוות שרתים נוספת שבה המידע שמור, פעיל ומגובה. 

שירותי ענן – פשטות למשתמש

כאשר המשאבים העסקיים זמינים דרך הענן, התפעול והשימוש השוטף פשוטים מאי פעם. מגוון רחב של פתרונות, תוכנות, גיבויים וכל מה שצריך על מנת לשמש את העסק. כמו כן, הדרכה ותפעול מלווים בצוות מקצועי חיצוני, של טכנאים ואנשי IT שמהווים חלק מהשירות של מחשוב ענן. בכל תקלה או בעיה, צוות התמיכה אחראי למציאת המענה המתאים.