ערב חברים באווירה אחרת

כאשר אנו מזמינים קבוצת חברים להגיע להתארח אצלינו בבית – אנו מצפים שהערב יהיה חלומי! בכך, לפני האירוח – אנו בוחרים את השעה המתאימה, בוחרים תפריט ומאכלים שנרצה להגיש, מוציאים מן הארון את כלי האוכל היפים ביותר ומטפלים בנראות הבית לקראת האירוח.

כדי להקל על המשימות הדרושות בעת ארגון ערב חברים: רבים בוחרים בקייטרינג לאירועים קטנים או ארוחת שף בבית שחוסכת טרחה באופן משמעותי! בכך אפשר לחסוך את ההתעסקות בהכנת מנות אוכל משובחות ובארגונים מתישים, לקראת האירוע. באמצעות הזמנת שף פרטי, רבים אשר מארחים חברים – יכולים להיות אנרגטיים וערניים בזמן האירוח, זאת מפני שלא העמיסו על עצמם מגוון רחב של משימות.

אבל איך זה הולך? כאשר מזמינים קייטרינג לבית?

בראשית ולפני שנסביר כיצד מזמינים ונהנים ממנות שף מעולות, חשוב לדעת כי כיום ישנם מגוון שפים אשר מגיעים לבתים פרטיים ומכינים ארוחת גורמה, עבור 20 איש בדרך כלל. השפים מגיעים עם כל מה שצריך על מנת להגיש את הארוחה, משמע: מצרכים טריים, כלי אוכל יפים, משקאות, תבלינים, כלי בישול ועוד. הכנת הארוחה מתקיימת בדרך כלל במטבח של הבית בו עורכים את האירוע, או שהצוות מביא עימו מנות שף טובות שניתן לחמם או להגיש מיד. בכך אתם, כמאחרים, יכולים להנות מאירוח ללא מאמץ, ובד בבד יכולים להגיש אוכל נפלא ללא צורך בקניות, בישולים, ניקיון והגשה.

כיצד בוחרים קייטרינג לארוחה קטנה?

כאשר אתם מארגנים אירוע קטן, רצוי לבחור קייטרינג בוטיק המתמחה בהכנת מנות ראשונות, שניות ואחרונות לאירועים קטנים. נוסף לכך, רצוי לבחור שף מקצועי שיכין מנות פתיח מעניינות (לדוגמא: קונפי שום, ממרחים, טפנד זיתים וכדומה) כמו גם יספק באמצעות הצוות שלו – משקאות אלכוהוליים, כמו גם משקאות חמים וקרים.  המלצות ומידע נוסף בנושא ניתן למצוא בקישור זה.

כאשר אתם בוחרים חברת קייטרינג, שימו לב כי היא מתאימה את התפריט לצרכים של האורחים שלכם וכי היא מציעה תפריט מנצח המתאים לתקציב שלכם. באמצעות בחירה נכונה, תוכלו לארגן ערב חגיגי מוצלח ומרשים.