פטישונים חשמליים- מתי משתמשים בהם?

אם אתם אוהבים לבצע עבודות שונות בבית לבד או אם אתם בעלי מקצוע העוסקים בתחום חציבה בבטון, אתם בוודאי מחפשים תמיד אחר כלי העבודה הטובים והיעילים ביותר עבורכם. פטישונים חשמליים מהווים כיום את כלי העבודה החזק והיעיל ביותר עבור מגוון רחב של צרכים. פטישון איכותי מקצר את זמן העבודה והופך אותה לקלה ויעילה יותר. לא מעט אנשים מתלבטים כיצד לבחור פטישון אשר מתאים לצרכים שלהם וחשוב מאוד לבחור את הפטישון בצורה נכונה על מנת שהוא יממש את מטרותיו באופן האידיאלי.

כיצד בוחרים פטישון?

פטישון חשמלי הוא כלי עבודה יעיל מאוד לצורך תהליכי שיפוץ, קדיחה בבטון ועוד. מדובר על כלי עבודה אשר לא פעם מהווה תחליף ראוי למקדחה. הקריטריון הראשון שיש לתת עליו את הדעת בטרם בוחרים פטישון חשמלי הוא האם כדאי לבחור פטישונים ניידים או פטישונים שניתן להפעיל אותם רק על ידי חיבור ישיר לחשמל. ישנו יתרון בולט לפטישונים הפועלים על סוללה נטענת, אשר מאפשר לאדם לעבוד באמצעותו מבלי שהוא יזדקק למקור חשמלי זמין, במידה והוא טען אותו קודם ברמה מספקת. אולם, בניגוד לפטישונים הפועלים על ידי סוללות נטענות, הרי שפטישונים הפועלים על ידי זרם חשמלי ישיר הם חזקים יותר ומבצעים את העבודה הנדרשת בצורה קלה ונוחה יותר.

העוצמה של פטישון חשמלי

כאשר מעוניינים לרכוש פטישון חשמלי, חשוב מאוד לבחור בפטישון המתאים מבחינת העוצמה שלו לסוג העבודות אשר אתם מעוניינים לבצע באמצעותו. ניתן למצוא כיום פטישונים חשמליים בעוצמות שונות, כאשר עבור עבודות הדורשות מאמץ גדול וממושך יותר, כדאי לבחור בפטישון ברמת עוצמה גבוהה. לרוב עבור עבודות ביתיות ניתן לבחור בפטישונים חשמליים בעלי עצמה נמוכה יותר.

כמובן שחשוב לבדוק גם את כל הנושא של נוחות האחיזה בפטישון על מנת שיהיה לכם קל ונוח להשתמש אתו, אך גם את נושא הקידוח וההלימה. מרבית הפטישונים מגיעים כיום עם אופציית קידוח בלבד או עם אופציית קידוח יחד עם הלימה. ניתן למצוא גם פטישונים עם אופציית ההלימה בלבד. לכן, חשוב מאוד לבחור את הפטישון המתאים לכם, בהתאם לצרכים.

אם אהבתם את הכתבה, כנראה שתשמחו לקרוא גם על מסור שרשרת.