קורקינט חשמלי או אופניים חשמליות?

בשנים האחרונות כלי התחבורה החשמליים כבשו את חיינו בסער עד כי כיום כמעט ולא ניתן ללכת ברחוב ללא היתקלות בכמה וכמה זוגות אופניים חשמליים או קורקינטים חשמליים. במידה וגם אתם מעוניינים ליהנות מכלל היתרונות של כלי התחבורה החשמליים למטרות התניידו עירוניות, חוב להכיר את כל היתרונות של האופניים החשמליים לעומת יתרונותיהם של הקורקינטים החשמליים. רבים מתלבטים איזה כלי תחבורה עירוני מתאים יותר לצרכים שלהם מבין השניים ולכן חשוב מאוד להכיר את יתרנותיהם השונים טרם הבחירה.

יתרונות האופניים לעומת יתרונות הקורקינטים

האופניים החשמליים נוחים יותר לנסיעה ממושכת בשל העובדה הפשוטה כי הם כוללים מושב. לכן, אם הצרכים היומיומיים שלכם כוללם כמה וכמה קילומטרים לכל צד, ייתכן שהאופניים החשמליים הם הטובים ביותר עבורכם. מנגד, חשוב להתייחס ליתרון המשמעותי של גודל הקורקינטים. אנשים רבים כיום מעוניינים בכלי תחבורה קטנים וקומפקטיים במטרה לאחסן אותם בפנים דירתם למניעת גנבות. במידה וגם לכם חשוב הגודל הפיזי, ייתכן שתעדיפו להתחדש בקורקינט חשמלי. כך או כך חשוב להבהיר כי כיום דגמים עוצמתיים במיוחד אשר יאפשרו לכם לנוע טווחי נסיעה ארוכים במהירויות גבוהות. 

מגוון עשיר של דגמים לבחירה

גם קורקינטים וגם אופניים מגיעי במגוון דגמים שונים לבחירה כך שמבחינת מהירות הנסיעה, כושר הנשיאה וטווחי הנסיעה, תוכלו לבחור דגם שמתאים לצרכים שלכם גם באופניים חשמליים וגם בקורקינטים חשמליים. ההבדלים בין הדגמים השונים על פי רוב באים לידי ביטוי בגודל הפיזי של האופניים או הקורקינטים, עוצמת הסוללה והחברה המייצרת. בשל הביקוש הגדול בשנים האחרונות כיום יש דגמים בים לבחירה כך שללא כל צל של ספק תצליחו למצוא בקלות רבה כלי תחבורה חשמלי שיתאים במדוייק לצרכים שלכם.