טיפים לאימון לדואתלון

האימון לדואתלון הוא אימון שעשוי לסחוט ממכם הארבה מאוד אנרגיה. לא מדובר כאן באימון של משהו קל או זורם. גם אם זה לא ממש מורכב לכם ואתם מרגישים הכי טובים בעולם והרכיבה בורכם היא ממש דבר הכי טבעי ופשוט, לא ממש מומלץ לכם לוותר על האימון. אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן. נעניק לכם כמה וכמה טיפים לדואתלון כך תיטיבו להתכונן כראוי לקראת הדואתלון ולהפיק ממנו את מלוא התועלת.

טיפים לדואתלון – קבלו אותם!

אז אם אתם רוצים להתקדם לקראת הדואתלון ולהתכונן אליו כראוי, אתם חייבים לשים לב לטיפים הבאים:

  • היו ספורטיביים – כדאי לגשת לתחרות וכמובן גם לאימונים רק אם יש לכם את הספורטיביות המתאימה ואתם מקפידים באופן כללי על ספורט לאורך כל התקופה של לפני האימונים. רק כך יש סיכוי טוב שתוכלו להצליח באימונים ובהמשך גם בתחרות.
  • היו עקביים – כאשר מדובר בספורט, יש משמעות רבה לעקביות. אם לא תהיו עקביים, כל האימון שלכם לא ממש יהיה שווה והתוצאה לא תהיה מה שאתם מצפים לה.
  • העלו את נפח השריר – חשוב במשך כל התקופה שלקראת האימון, תדאגו להעלות את נפח השריר ותכינו את עצמכם לקראת התחרות. אימון לדואתלון בהחלט ידרוש את ההכנה הזו ורק אם תתכוננו אליה כמו שצריך, תוכלו לבסוף להגיע לתוצאות שאתם מקווים להם.
  • הקפידו על תזונה מתאימה – מלבד כל ההכנות אשר עליהם פרטנו עד כה, חשוב מאוד שתקפידו על תונה נכונה. התזונה היא גם כן משמעותית מוד להצלחה באימון.

הדגש בכל מקרה הוא על צריכת חלבון בכמות גבוהה כי רק זה מה שיסייע לכם לחזק את השריר ולהפיק את התועלת מהאימון שאתם מתאמנים.

נקווה שסייענו לכם עם טיפים לאימון לדואתלון. למידע בנושא אימון לרכיבה על אופניים