נהיגה במהלך פסילה – מה חשוב לדעת?

הבדל מהותי קיים בין כל עבירת תנועה אחרת לבין עבירה של נהיגה בפסילה. זאת מחמת חומרת המעשה שיש בה משמעות של הפרת פקודה ואי ציות, מה שיכול להתפרש כזלזול בחוק. מסיבה זו נהג שנתפס נוהג במהלך פסילה עשוי לשלם מחיר כבד מאוד והוא חשוף לעונש מאסר של שלוש שנים.

אבל כמו כל עבירת תנועה אחרת וכל התמודדות מול בית משפט צריך נהג להיות מודע לצעדים שעליו לעשות כדי להציל את המצב ולהקל במידת האפשר על חומרת העונש שיושת עליו.

עורך דין תעבורה כדי למצוא מוצא

בכל מקרה בו נהג נתפס במהלך פסילה חובה לזכור כי ייצוג באמצעות עורך דין תעבורה הוא חובה של ממש. כאן כבר לא מדובר על עונש שניתן לעמוד בו בשילוב עם החיים והשגרה. כי מאסר למשך שלוש שנים הוא עונש חמור כל כך שעוצר את מרוץ החיים ומעמיד את הנהג במצב מורכב מאוד.

העונש הזה בהחלט עלול לפגוע בו ביותר ולהוביל אותו לתוצאות עצובות. משכך עליו להיות מלווה עם עו"ד תעבורה דוויק ברנט, אשר מסוגל לנווט את המשפט ולהוביל את הדיונים למקום טוב יותר מבחינת ההחלטות שיוחלטו לגבי הנהג. כל זאת כדי להפחית את המעשה וכך להקל על העונש.

בחירה של עו"ד תעבורה תתבצע בהסתמך על סיפורים של הצלחה ועל עשייה בענף. ככל שעורך הדין מציג הצלחות של ממש במיוחד לגבי נהיגה במהלך פסילה, הדבר מלמד את המיומנות שהוא רכש בנושא הספציפי הזה. מה שיאפשר לכם לבחור בו בביטחון ובידיעה שהוא אכן יכול ומסוגל לספק לכם מענה מתאים ולהוביל אתכם במהלך המורכב אתו אתם מתמודדים באופן המהיר, הקל והפשוט ככל שרק אפשר.